خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

45 خبرنگار گیلانی به همایش اربعین حسینی اعزام شدند


رییس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اعزام 45 خبرنگار گیلانی به پیاده روی اربعین گفت: سفر کاروان خبرنگاران گیلانی به کشور عراق در ایام اربعین 10 روزه است


مهدی پارسا امروز در در جمع خبرنگاران اعزامی گیلان به همایش اربعین حسینی، اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین، بزرگترین اجتماع بشری دنیا به شمار می‌رود که عظمت این اتفاق بزرگ نشانه قدرت جذب امام حسین(ع) و واقعه عاشورا است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی عظمت اربعین را همانند سال های گذشته ثبت و به تصویر خواهند کشید، گفت: خبرنگاران گیلانی پیام‌رسانان همایش پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی (ع) هستند و به نیابت از شهدای رسانه در این همایش شرکت می‌کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه گیلان، با اشاره به اعزام 45 خبرنگار گیلانی به پیاده روی اربعین تصریح کرد: سفر کاروان خبرنگاران گیلانی به کشور عراق در ایام اربعین 10 روزه است و خبرنگاران در این سفر در کنار زیارت قبور ائمه اطهار(ع)، اخبار مرتبط با راهپیمایی بزرگ اربعین و نحوه‌ خدمات‌رسانی‌ها را نیز پوشش می‌دهند.

پارسا با بیان اینکه سازمان بسیج رسانه برای نقش‌آفرینی در حوزه رسانه‌ای اربعین تلاش می‌کند گفت: یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی در حوزه اربعین، حوزه اطلاع‌رسانی و رسانه بوده و باید در این حوزه اقدامات جدی انجام شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شانزده نفر از خبرنگاران فعال استان طی یک هفته گذشته به کشور عراق اعزام شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *