کد خبر: 32540
تاریخ انتشار: 6/فروردین/1399 - ساعت : 10:23

۸۵ درصد مردم گیلان پایش کرونا شدند

۸۵ درصد مردم گیلان پایش کرونا شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ۸۴.۷۹ درصد از مردم گیلان در طرح مبارزه با کرونا پایش شدند.

ارسلان سالاری با بیان اینکه روند بیماریابی بیماران کرونایی در گیلان سرعت پیدا کرده است اظهار داشت: روند بیماریابی و مشاوره و انتقال بیماران مشکوک به کرونا سرعت گرفته که این امر را مدیون همکاری خوب سپاه و بسیج و پرسنل علوم پزشکی گیلان هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه گیلان جزو استان‌های برتر در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا است تصریح کرد: تاکنون 84.79 درصد از خانوارهای استان گیلان نسبت به کل جمعیت توسط مجریان طرح بسیج مبارزه با کرونا غربالگری و پایش شدند.

وی با اشاره به اینکه 78.74 درصد مردم گیلان شخصاً با مراجعه به سایت و تکمیل اطلاعات نربوطه در طرح پایش سلامت شرکت کردند ابراز داشت: از مشارکت آگاهانه مردم شریف گیلان در این طرح قدردانی می‌کنیم.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در گیلان عنوان کرد: برای 82.74 درصد خانوارهای غربال شده نسبت به خانوارهای تحت پوشش در استان گیلان فرآیند پایش و غربالگری انجام شده است و این روند مطلوب را مدیون همکاری مردم و مسئولان هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه میزان تماس مردم با سامانه درنظر گرفته شده در 3 روز اخیر رشد 3.54 درصدی را نشان می‌دهد خاطرنشان کرد: وضعیت سلامتی 93.22 درصد افراد مذکور به‌صورت فوری مورد پیگیری و پایش قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *