کد خبر: 33081
تاریخ انتشار: 25/فروردین/1399 - ساعت : 18:05

یک میلیون و 95 هزار مشترک گاز طبیعی در گیلان

یک میلیون و 95 هزار مشترک گاز طبیعی در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در سال 98 توانست بیش از 37 هزار مشترک جدید را جذب نماید.

 حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت:  در سال 98 با برنامه ریزی های بعمل آمده  بیش از 37 هزار مشترک جدید از گاز طبیعی بهره مند شدند.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: با جذب این تعداد مشترک جدید مجموع مشترکین گاز طبیعی در گیلان به یک میلیون و 95 هزار مشترک افزایش یافته است.

مهندس اکبر با بیان اینکه هم اکنون تمام شهرها و 2 هزار و 35 روستای گیلان بهره مند از نعمت گاز می باشند، گفت: با بهره مندی مشترکین جدید درصد بهره مندی گاز خانوارهای گیلانی به بالای 98 درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا هفته دولت امسال 28 روستای صعب العبور و کوهستانی استان با جمعیتی بالغ بر 930 خانوار از گاز طبیعی برخوردار می شوند.

وی در خاتمه با اشاره به وضعیت موجود و عدم قرائت کنتور توسط کنتورخوانان شرکت، از همه مشترکین گاز در سراسر استان درخواست نمود تا از طریق یکی از راه های ارسال (شماره اشتراک * ارقام مشکی کنتور) به سامانه 20006194، اعلام از طریق شماره تلفن 3415، مراجعه به سایت شرکت گاز استان گیلان و یا از طریق نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز نسبت به اعلام ارقام کنتور گاز خود اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *