کد خبر: 3082
تاریخ انتشار: 28/مهر/1397 - ساعت : 18:26

یادواره شهدای ورزشکار استان گیلان در رشت برگزار شد

یادواره شهدای ورزشکار استان گیلان در رشت برگزار شد

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه شهدای ما قهرمانان نفس خود بودند، گفت:قهرمانان نفس کسانی هستند که از جان، مال، پست و مقام خود گذشتند تا انقلاب و اسلام محفوظ بماند. 

به گزارش خط قرمز ، حجت‌الاسلام تسخیری روز پنجشنبه 26 مهر 97در یادواره شهدای ورزشکار که به همتی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در سالن نامجو مجموعه یادگار امام رشت برگزار شد،اظهار کرد: این مراسم پیام ارزشمندی برای کسانی دارد که مدعی هستند نسل جدید نظام با شهدا فاصله گرفته‌اند. شهدای ما قبل از آنکه قهرمان جسم باشند، قهرمان روح بودند زیرا در مقابل هوای نفس ایستادند و با قدرت نفس به مقام ایثار و شهادت دست یافتند. در میان شهدای ما از همه قشری پیر، جوان، معلم، کارگر، بازاری، ورزشکار و… حضور داشتند که این بزرگواران قبل از حضور در جبهه، اصل را مبارزه با نفس قراردادند.
به گزارش خط قرمز حجت‌الاسلام تسخیری با تاکید بر اینکه شهدای ما قهرمانان نفس خود بودند، اظهار کرد: قهرمانان نفس کسانی هستند که از جان، مال، پست و مقام خود گذشتند تا انقلاب و سالام محفوظ بماند.
وی ادامه داد: قهرمان کسی نیست که مسندی را به سبب حزب، گروه، چاپلوسی و تملق گویی تصاحب کند ولی خدمت به مردم را در اولویت قرار ندهد.
قهرمان واقعی شهیدی است که پست و مقام را گذاشت و برای دفاع از انقلاب در جبهه حضور یافت لذا قهرمان کسی است که خدمتگزار دین، نظام، انقلاب و مردم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *