- پایگاه خبری خط قرمز - https://khateghermez24.ir -

گفتگوی شهردار بندرانزلی در برنامه زنده تلوزیونی با شهروندان


شهردار بندرانزلی در برنامه زنده تلوزیونی در شبکه باران بصورت تلفنی حاضر شدند و به سوالات و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان پاسخ دادند.


دکتر حسن پور قربان با بیان اینکه روکش آسفالت خیابان معلم در حال انجام است افزود: بعد از انجام آسفالت خیابان معلم و مقابل اداره بندر، آسفالت لاین دیگر خیابان ارشاد و ۲۳ مهر انجام خواهد شد.

دکتر پورقربان اظهار نمود: درخصوص خیابان فلاحتی بلواری که در گذشته اجرا شده متناسب با شرایط موجود نیست و همچنین فاقد پیاده رو بوده که اصلاحاتی انجام شده و برای پیاده روسازی و روشنایی و آسفالت، خط پروژه زده شده و در ۲ الی ۳ ماه آینده انجام خواهد شد.

وی تصریح نمود: دیدگاه ما درخصوص سگ های بلاصاحب جمع آوری و کنترل جمعیت است که در این خصوص محلی برای نگهداری آماده شده و در روزهای آینده نسبت به جمع آوری اقدام خواهد شد.

شهردار بندرانزلی افزود: آسفالت باند کندرو مقابل ترمینال مسافربری تا دروازه ماهی انزلی با توجه به وجود نقاط اصلی و مهم تر فعلا در اولویت نیست.

دکتر پورقربان تصریح نمود: درخصوص پارکبان ها سیاست ما این بود که برخی از پارکینگ ها و خیابان ها را از انحصار عده ای خارج کنیم و عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند اما با توجه به عدم همکاری بعضی ادارات یا بانک ها با پارکبانان و عدم رضایت مردم و ناظران ما، بعد از پایان قرارداد این شرکت که تا دی ماه ادامه دارد دیگر با این شرکت تمدید نخواهیم کرد