خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

گفتگوی شهردار بندرانزلی در برنامه زنده تلوزیونی با شهروندان


شهردار بندرانزلی در برنامه زنده تلوزیونی در شبکه باران بصورت تلفنی حاضر شدند و به سوالات و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان پاسخ دادند.


دکتر حسن پور قربان با بیان اینکه روکش آسفالت خیابان معلم در حال انجام است افزود: بعد از انجام آسفالت خیابان معلم و مقابل اداره بندر، آسفالت لاین دیگر خیابان ارشاد و ۲۳ مهر انجام خواهد شد.

دکتر پورقربان اظهار نمود: درخصوص خیابان فلاحتی بلواری که در گذشته اجرا شده متناسب با شرایط موجود نیست و همچنین فاقد پیاده رو بوده که اصلاحاتی انجام شده و برای پیاده روسازی و روشنایی و آسفالت، خط پروژه زده شده و در ۲ الی ۳ ماه آینده انجام خواهد شد.

وی تصریح نمود: دیدگاه ما درخصوص سگ های بلاصاحب جمع آوری و کنترل جمعیت است که در این خصوص محلی برای نگهداری آماده شده و در روزهای آینده نسبت به جمع آوری اقدام خواهد شد.

شهردار بندرانزلی افزود: آسفالت باند کندرو مقابل ترمینال مسافربری تا دروازه ماهی انزلی با توجه به وجود نقاط اصلی و مهم تر فعلا در اولویت نیست.

دکتر پورقربان تصریح نمود: درخصوص پارکبان ها سیاست ما این بود که برخی از پارکینگ ها و خیابان ها را از انحصار عده ای خارج کنیم و عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند اما با توجه به عدم همکاری بعضی ادارات یا بانک ها با پارکبانان و عدم رضایت مردم و ناظران ما، بعد از پایان قرارداد این شرکت که تا دی ماه ادامه دارد دیگر با این شرکت تمدید نخواهیم کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *