کد خبر: 33395
تاریخ انتشار: 3/اردیبهشت/1399 - ساعت : 21:46

گزارش عملکرد سال ۹۸ شهرداری منطقه سه شهری رشت

گزارش عملکرد سال ۹۸ شهرداری منطقه سه شهری رشت


پیمان پارسا مدیر منطقه ۳ شهرداری رشت طی گزارشی، عملکرد سال ۹۸ را تشریح کرد.


پیمان پارسا گفت: در ۶ ماهه اول سال ۹۸، درآمد منطقه با کاهش ۸۷%- تحقق بودجه ۶ ماهه در رتبه آخر رده بندی قرار داشت، اما با تغییر ساختار مدیریت در ماههای انتهایی سال گذشته و بررسی وضع موجود با شناسایی مشکلات و نقاط قوت در حوزه درآمدی، به صورت خاص حوزه ساخت و ساز، در شاخص رشد درآمد شش ماهه دوم سال به رتبه اول رسید که منجر به تحقق بودجه ۲۸%-گردید.

در سال ۹۸، صدور بزرگترین پروانه ساختمانی ادوار شهرداری، به نام منطقه ۳ ثبت شد که نه تنها درآمدی مطلوب را برای مجموعه مدیریت شهری به ارمغان آورد، بلکه موجب ساماندهی زمین آرسو کولا و تغییر نمای شهری در ابتدای بلوار شهید انصاری شد.

از پروژه بزرگ اجرا شده سال ۹۸ می توان به تعیین تکلیف زمین جفرودی با مساحت تقریبی ۱۳ هکتار در مجاورت کوچه پاییزان بلوار خرمشهر اشاره نمود که رونق اقتصادی را به دنبال داشت و با اجرای بخشی از پروژه احداث لاین کندرو در بلوار خرمشهر و مدرس، مسیر منتهی به فلکه نیروی دریایی، حد فاصل شرکت آبفای منطقه سه تا دادگستری، شاهد کاهش بار ترافیکی باشیم.

در سال گذشته چند پروژه ماندگار طرح و نقشه راه ترسیم شد و امیدواریم با همیاری نهاد نظارتی، مدیریت شهری و همکاران پرتلاشم، آنها را به سرانجام برسانیم.

تکمیل و راه اندازی ساختمان جدید اداری شهرداری منطقه واقع در میدان امام حسین (ع) و احداث پاساژ مشارکتی واقع در بلوار شهید چمران با مشارکت بخش خصوصی، تعریض خیابان سرچشمه، بازگشایی مسیر پشت انبار قند و شکر، تکمیل لاین کندرو در بلوار های خرمشهر و مدرس و ساماندهی تقاطع غیر همسطح میدان ولیعصر (عج) و نیروی دریایی از مهمترین پروژه ها خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *