خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

کمک به مردم محروم جامعه از دغدغه های اصلی نظام است

بازدید از پروژه های عمرانی سیل مهر ماه 97

به گزارش خط قرمز _مهندس شنوایی مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس اکبرزاده مدیر کل بنیاد مسکن گیلان ، مهندس بشیری سرپرست معاونت عمران روستایی، مهندس صادقی سرپرست اموراجرایی و ماشین آلات عمرانی استان گیلان ، از پروژه های عمرانی مربوط به سیل مهر ماه 97 شهرستانهای رودبار – فومن – شفت – رودسر – املش و لنگرود بازدید به عمل آورند در پایان بازدید جلسه کارشناسی برگزار گردید

در ابتدای جلسه مهندس بشیری گزارشی کامل از روند و پیشرفت این پروژه ها ارائه نمود. در ادامه مهندس اکبرزاده با اشاره به اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: کمک به مردم محروم جامعه از دغدغه های اصلی نظام جمهوری اسلامی است که همواره این هدف در سرلوحه فعالیتهای بنیاد مسکن استان بوده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اظهار داشت: در پی وقوع سیل در مهرماه سال 97 و ابلاغ 86 پروژه عمران روستایی از ردیف اعتبارات ملی و استانی در 12 شهرستان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، عملیات اجرائی 59 پروژه توسط امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی به اتمام رسیده و مابقی پروژه ها با میانگین پیشرفت فیزیکی 60% در حال اجرا می باشد. در پایان مهندس شنوایی هدف از سفر به استان گیلان را بررسی کیفیت و عملکرد توسط همکاران استان در زمینه پروژه های عمران روستایی دانست. مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی عمران روستایی،ضمن تشکر از مجموعه بنیاد مسکن استان تسریع در اجرای پروژه ها و کیفیت مطلوب در انجام پروژه ها را تأکید و به بیان نکات اجرایی که در هنگام اجرا میبایست مد نظر قرار گیرند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *