کد خبر: 56318
تاریخ انتشار: 10/مرداد/1401 - ساعت : 09:24

کشف 45 تن برنج احتکار شده در شهرستان لاهيجان

کشف 45 تن برنج احتکار شده در شهرستان لاهيجان

سردار “عزيزاله ملكي” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اشاره به اينكه احتکار کالا و عدم عرضه آن ضمن لطمه زدن به سیستم تولید و توزیع، فشار اقتصادی به مردم وارد می‌کند اظهار داشت: پلیس با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد قاطع و قانوني می‌کند.

وي در ادامه گفت: ماموران انتظامي لاهيجان در راستاي برخورد با محتكران و جلوگيري از سوءاستفاده افراد سودجو با اشرافيت اطلاعاتي و تحقيقات نامحسوس صورت گرفته از احتكار مقدار زيادي برنج داخل يك انبار در اين شهرستان مطلع شده و موضوع را مورد پيگيري قرار دادند.

فرمانده انتظامي استان گيلان با بيان اينكه پليس با هماهنگی قضائي به همراه نمایندگان اداره صمت و تعزیرات حكومتي به آدرس محل مورد نظر در يكي از روستاها اعزام شدند تصريح كرد: در بازرسي از اين انبار، 45 تن برنج احتكاري كشف شد.

اين مقام ارشد انتظامي از معرفي متهم 37 ساله این پرونده براي سير مراحل قانوني به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد و بيان داشت: کارشناسان ارزش برنج‌هاي کشف شده را 20 میلیارد ریال اعلام کردند.

سردار ملكي در پايان هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالي کشور قلمداد كرد و افزود: مجموعه انتظامی در برخورد فعاليت‌هاي اقتصادی غیرقانونی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *