خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

کسب کاپ اخلاق نهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی شهرداریهای کلانشهرهای کشور توسط شهرداری رشت


نهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی شهرداریهای کلانشهرهای کشور به میزبانی شهرداری رشت با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و هیات والیبال شهرستان رشت از تاریخ ۱۹ لغایت ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰ در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.


به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – مراسم اختتامیه و اهدا جوایز نهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی شهرداریهای کلانشهرهای کشور با حضور مجید عزیزی رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری، علی اوسط اکبری مقدم مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، بابک رمضانی معاون خدمات شهری، علی محجوب رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و تنی چند از مدیران شهرداری رشت و منطقه آزاد انزلی روز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

 

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در این مراسم ضمن تبریک به تیمهای برگزیده، هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای سلامت، ایجاد تعامل و افزایش روحیه کارکنان شهرداریها عنوان نمود و از تمامی ورزشکاران شرکت کننده و دست اندرکاران برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر نمود.

 

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۱ تیم برگزار شد، تیمهای شهرداری تهران، شهرداری مشهد و شهرداری ارومیه به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند و با تصمیم هیات داوران و نماینده کمیته ورزش کلانشهر ها، تیم شهرداری رشت نیز کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به دست آورد.

 

شایان ذکر در بخش پایانی مراسم از تیمهای اول تا سوم با اهدا جوایز تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *