کد خبر: 4366
تاریخ انتشار: 14/آبان/1397 - ساعت : 22:27

کارگاه امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه در پارک علم و فناوری گیلان

کارگاه امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه در پارک علم و فناوری گیلان

کارگاه امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه در پارک علم و فناوری گیلان
به گزارش خط قرمز ، این کارگاه در روز دوشنبه ۱۴ آبانماه در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان با موضوع امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس برگزارشد.
در ابتدای این کارگاه خانم مهندس میرزنده‌دل، مدیریت واحد مدیریت بازاریابی و اطلاعات پارک علم و فناوری گیلان ضمن خیر مقدم به مدعوین و مهمانان در خصوص چگونگی برپایی این کارگاه گفت: باتوجه به اینکه اصلی‌ترین بخش در حوزه تجاری سازی محصولات فناور، بخش بازاریابی و فروش محصولات است. دوره‌های مختلف و کارگاه‌های تخصصی در این‌باره برگزار شده که این کارگاه نیز در همین راستا و با رویکر صارات محصولات است.
ایشان افزود: با توجه به درخواست مدیران برخی از شرکت‌های فناور در خصوص آشنایی با نحوه صادرات محصولات اقدام به برپایی این کارگاه نموده و از حضور آقای حمید علی‌بیکی نماینده محترم انجمن جهانی سرمایه گذاران نیک اندیش ایران بهره‌مند خواهیم شد.
|به گزارش خط قرمز ،در ادامه آقای دکتر ملک‌پور معاون فناور و نوآوری پارک علم و فناوری گیلان ضمن تشکر از حضور مدعوین به معرفی سخنران و مدرس این دوره پرداخت و اضافه کرد: آقای حمید علی‌بیکی به عنوان مشاور صندوق پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری پارک یزد و نماینده ایران در مجمع WBF هستند که به عنوان مشاور توسعه بازار و سرمایه گذاری در کشورهای همسایه خلیج فارس جهت آموزش و مشاوره‌های رایگان در پارک علم و فناوری گیلان حضور دارند.
آقای حمید علی‎بیکی در این دوره از کارگاه در حوزه امکان سنجی ورود شرکت های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه موضوعاتی را مطرح نمود. و درباره ظرفیت‌ها و امکانات، شرایط و قوانین صادرات به کشورهای عمان و قطر مطالبی را ارائه نمود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
ایشان در بعد از ظهر امروز نیز به مدت سه ساعت بصورت رایگان به عنوان مشاور در حوزه صادرات به مدیران شرکت‌های فناور مستقر در پارک به سوالات ایشان پاسخ داد.
این کارگاه را موضوعات این کارگاه با تاکید بر کشورهای عمان، قطر و ترکیه به سخنرانی حمید علی بیکی نماینده “انجمن جهانی سرمایه گذاران نیک اندیش در ایران” برگزار می‌شود. ایشان به عنوان مشاوره توسعه بازار و سرمایه گذاری در کشورهای همسایه، بعد از برپایی کارگاه، در محل برگزاری آمادگی مشاوره و راهنمایی متقاضیان این دوره را دارد.
این کارگاه بصورت رایگان و با حمایت پارک علم و فناوری گیلان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *