خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت سالمندان برای بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان برگزار میگردد

با هدف پیشگیری از بحرانهای دوران سالمندی و آشنایی بیشتر بازنشستگان با سبک بهتر زندگی در این برهه ، تامین اجتماعی گیلان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مینماید .


به گزارش خط قرمز  با عنایت به رویکردهای نوین سازمانی در جهت تعالی بخشیدن به زندگی مخاطبان و در ادامه برنامه های فرهنگی اجتماعی این مجموعه ، با هدف پیشگیری از بحران های دوران سالمندی و آشنایی بیشتر بازنشستگان با سبک زندگی بهتر ، با همکاری مشترک اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ، کارگاههای آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت سالمندان برای بازنشستگان تحت پوشش برگزار میگردد . 

براساس این طرح ، در این کارگاهها موضوعات مختلفی همچون تغذیه و ورزش در دوران سالمندی ، شیوه های مطلوب سبک زندگی برای کاهش مخاطرات توسط کارشناسان و مختصصان طب سالمندی تدریس و همچنین غربالگری های لازم همچون تست قند و فشار خون و معاینات اولیه توسط تیم پزشکی انجام خواهد شد . 

روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان با اعلام این خبر از تمامی علاقمندان ( بازنشستگان تامین اجتماعی با سن بالای 60 سال ) دعوت نمود تا بمنظور ثبت نام در این کارگاه آموزشی ، نام و نام خانوادگی ، شماره مستمری و سن خود را به سامانه پیامکی 1000142131 ارسال و یا با شماره تلفن 33113210 تماس حاصل فرمایند . 

اولین کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت سالمندان در نیمه اول دی ماه برگزار خواهد شد . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *