کد خبر: 33904
تاریخ انتشار: 18/اردیبهشت/1399 - ساعت : 20:36

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان به مناسبت سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان به مناسبت سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان طی پیامی روز هلال احمر را به تمام کارکنان، جوانان، داوطلبان، امدادگران فداکار و تلاشگر این جمعیت تبریک گفت.

متن پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان به شرح ذیل است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

رشادت و شجاعت و ایثار، شاخصه ی انسان هایی است که زندگی آن ها با بشردوستی گره خورده است، انسان هایی که روح والای آن ها در مسیر خدمت رسانی به خلق، روز را از شب نمی شناسد، انسان هایی که در حوادث و آلام مردمان با زحمات شبانه روزی و بدون وقفه و دوری از خانواده ، مرهم دردهای بی شمار آسیب دیدگان می شوند و مهربانی و شادی را با دل های بزرگ خود به دل ها و دست های ناتوان هدیه می کنند.

انسان هایی که در پوششی مقدس که نشان آن هلال سرخ است، نماد آرامش و اعتماد همگان هستند و هر کجا نام حادثه و رنجی خاطر انسانی را مکدر می کند، آنها در حمایت از سلامت و زندگی نوع بشر با روحیه امید و تلاش پیشگام خدمت به خلق هستند.

همه ساله روز هلال احمرو صلیب سرخ فرصتی بود برای یادآوری و تقدیر از کسانی که، جهان را جای بهتری برای زیستن کرده اند، دلاورانی که آرمان بلندشان صلح و دوستی است و حلاوت شادی انسان های دردمند بالاترین مزد خدمتشان، امسال متفاوت تر از سال های گذشته به استقبال روز هلال سرخ رفتیم، تا فراموش نکنیم که این روز پاسداشت انسان هایی است که سیل مهربانی آنها، سیل ویرانگر حوادث را بی رمق می کند.

از اواخر سال گذشته با ورود ویروس منحوس کرونا همه نگاه ها و تلاش ها معطوف به پیشگیری و درمان این بیماری سخت و طاقت فرسا گردید، اما آنچه در این میان مهم است آن که این روزهای سخت به پایان خواهد رسید اما همت و همیت و تلاش سخت شما همکاران، جوانان، امدادگران، نجاتگران و داوطلبان انساندوست در صحنه ها و عرصه های مختلف همواره ماندگار خواهد ماند و بر تارک افتخارات جمعیت هلال احمر استان گیلان ثبت خواهد شد.

اینجانب بر خود لازم می‌دانم به مناسبت” روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر” مراتب تقدیرو تشکر خود را از تلاش ها، خدمات و زحمات ارزنده و بی‌شائبه خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام نمایم و امید است با استعانت از پروردگار متعال و در سایه عنایات و توجهات حضرت حجت(ارواحنا له الفداء) با همکاری و همدلی تمامی شما تلاشگران عرصه احسان، بشردوستی و نیکوکاری شاهد توفیقات بیشتر و موفقیت های عظیم تری در راستای انجام مأموریت‌ها و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

مهدی ولی پور
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *