خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

پیام تبریک شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن “روز خبرنگار”


شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن “روز خبرنگار” با پراهمیت دانستن این شغل، این روز را به همه خبرنگاران مسئول و متعهد شهرباران تبریک گفت.


متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

ن والقلم و مایسطرون

خبرنگاری وظیفه و رسالتی است که خبرنگاران با فعالیت خود آگاه سازی، آگاهی بخشی به افکار عمومی را نصب العین قرار داده و برای تحول و سازندگی جامعه تلاش می کنند.

شجاعت، صداقت و امانت سه ویژگی خبرنگار مسئول و متعهد است که هیچگاه از آن عدول نخواهد کرد و “روز خبرنگار” نمادی از تلاش های خستگی ناپذیر چنین خبرنگارانی است.

روز خبرنگار در ایران که با نام و یاد شهید محمود صارمی گره خورده به همگان یادآوری می کند، گام نهادن در وادی آگاهی بخشی باید با نیک اندیشی و صداقت همراه باشد.

بر خود لازم می دانم به عنوان شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن این روز، از همه خبرنگاران تلاشگر شهرمان تکریم کرده و آنها را برای کمک در زمینه توسعه و عمران شهری با آگاهی بخشی و ایجاد امید در بین شهروندان فرا خوانم.

به عنوان خادم کوچک شهروندان رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار محمود صارمی و تبریک فرا رسیدن ۱۷ مرداد که به “روز خبرنگار” نامگذاری شده برای همه خبرنگاران و صاحبان قلم و رسانه درجهت تحقق اهداف انسانی و مقدس آگاهی بخشی به جامعه دعا می کنم و موفقیت آنها را از خداوند متعال خواهانم.

ناصر حاج محمدی

شهردار رشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *