کد خبر: 32450
تاریخ انتشار: 29/اسفند/1398 - ساعت : 21:32

پویش «سین سلامت با حافظان سلامت» در گیلان راه‌اندازی شد

پویش «سین سلامت با حافظان سلامت» در گیلان راه‌اندازی شد

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان از راه‌اندازی پویش سین سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.

مهدی پارسا امروز در جمع خبرنگاران با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر اصحاب رسانه در جهت آموزش، اطلاع‌رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: رسانه‌ها در تمامی ابعاد بازوان پرتوان مردم و مسؤولان بوده‌اند و در بحران‌ها این همیاری‌ها در اوج بوده است.

وی با بیان اینکه تولید فرآورده‌های خبری طی یک ماه اخیر از سوی رسانه‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته مضاعف بوده، افزود: اصحاب رسانه و‌ جراید از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون و یقیناً تا رخت بربستن کامل آن پای‌کار بوده و تولید اخبار و فراورده‌های خبری مرتبط با آن مضاعف و قابل‌تحسین بوده است.

مسؤول سازمان بسیج رسانه گیلان از راه‌اندازی پویشی با محوریت اصحاب رسانه و کادر درمان خبر داد و گفت: به‌منظور امید افزایی در کادر درمان، همراهی بیش‌ازپیش مردم و تمکین آن‌ها نسبت به هشدارهای بهداشتی ازجمله در خانه ماندن، پویشی با عنوان «سین سلامتی با حافظان سلامت» در گیلان راه‌اندازی شده است.

پارسا در تشریح جزئیات این پویش سلامت‌محور افزود: در این پویش از تمامی ارکان سلامت نظیر پزشکان، پرستاران، بهورزان، نیروهای خدماتی و انتظامی خواسته‌شده تا با تهیه یک ویدیو یک‌دقیقه‌ای از خود در بالین بیماران یا در حین فعالیت در حوزه درمان، لحظه تحویل سال را با دیگران به اشتراک بگذارند.

وی با بیان اینکه تولیدات در این پویش باید یا به شماره ۰۹۳۷۰۰۵۷۰۵۲ و یا به آی‌دی (@ad_gilanfars آی‌دی مجازی خبرگزاری فارس) ارسال شود، گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌تواند تا دوم فروردین تولیدات خود را ارسال کنند تا برای انتشار در اختیار اصحاب رسانه قرار بگیرد.

مسؤول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به خدمات بی‌شائبه کادر درمان و حوزه سلامت استان بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا در گیلان، کادر سلامت استان بی‌دریغ و با تمام قوا و مضاعف در خدمت مردم و بیماران بوده‌اند که این خدمت بی‌منت آن‌ها در تاریخ جاودانه خواهد شد.

پارسا با بیان اینکه امروز هر یک از شهروندان و کادر درمانی استان باید یک رسانه باشند، تصریح کرد: در شرایط جنگی کنونی ما نیاز به تلاش فردی داشته و هر گیلانی باید خود را مأمور مبارزه و مقابله با بیماری کرونا در کنار دستگاه‌های خدمات رسان بداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *