کد خبر: 32791
تاریخ انتشار: 15/فروردین/1399 - ساعت : 23:38

پسماند های خشک خانوار های شهری رشت جمع آوری می شود

پسماند های خشک خانوار های شهری رشت جمع آوری می شود


به منظور مدیریت تولید زباله های شهری سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت، با وجود اجرای عملیات گندزدایی و ضدعفونی در جهت مقابله با ویروس کرونا، کار جمع آوری زباله های خشک را از در خانه های شهروندان این شهر انجام می دهد.


شیوع ویروس کرونا و درگیر بودن نیروهای خدمات شهری در عملیات مختلف مقابله با این ویروس سبب نشده است که کار تفکیک زباله از مبدا که یکی از اصولی ترین روش های کاهش حجم و میزان زباله های تولیدی هر شهر است، تداوم‌ نیابد.

برای نیل به این اهداف و به منظور کاهش زباله های شهری و همچنین برنامه ریزی در زمینه مدیریت دفن و امحای آنها، سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت از همه خانوار های شهری خواسته است تا با تفکیک زباله های خشک و تر از مبداء تولید هم در زمینه کاهش تولید زباله ها و هم در زمینه مدیریت امحای آن همکاری نمایند.

امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماند های شهرداری رشت در همین زمینه اعلام کرده که کار جمع آوری روزانه پسماند های خشک از در خانه های مردم در محلات مختلف شهر انجام می شود.

بر پایه این گزارش روز سه شنبه دوازدهم فروردین ماه ۱۳۹۹ کار جمع آوری پسماند های خشک از در خانه های مردم در محدوده شهرک مفتح واقع در منطقه پنج شهرداری رشت صورت پذیرفته است.

این‌ گزارش حاکی است ماموران جمع آوری زباله ها و پسماند های خشک محله به محله حضور یافته و با مراجعه به خانه های شهروندان کار جمع آوری پسماند های خشک را انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *