کد خبر: 5364
تاریخ انتشار: 29/آبان/1397 - ساعت : 19:23

پرداخت هزینه های درمان ایثارگران شاغل و بازنشسته دستگاه ها پیگیری می شود

پرداخت هزینه های درمان ایثارگران شاغل و بازنشسته دستگاه ها پیگیری می شود

 

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات هزینه های درمان ایثارگران شاغل و بازنشسته دستگاه ها تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری خواهد شد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه  با مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: مطالبات به حقی که ایثارگران امروز از مسئولین دارند، وظیفه همه ما را صد چندان می‌کند زیرا آنان برای این انقلاب و نظام از مهم‌ترین بخش زندگی خود که فرزندان و جانشان بود گذشتند.
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش آمده در بیمه ایثارگران شاغلان و بازنشسته گفت: مجلس به جد پیگیر رفع مشکل پیش آمده در این خصوص است و بنده شخصا جلسه ای را باحضور مسئولین بنیاد مرکز و سازمان برنامه و بودجه برنامه ریزی کردم تا راهکاری برای این موضوع تدبیر شود.
وی افزود: جامعه در مقابل این ایثار و از خودگذشتگی مسئول است و امروز اگر در مقابل تحریم‌های ناجوانمردانه دشمن رفع مشکلات هزینه های درمان ایثارگران شاغل و بازنشسته تا حصول نتیجه مطلوب ، پیگیری خواهد شدمقاوم هستیم به برکت خون پاک شهدا و ایثار جانبازان و آزادگان است که کشور را از هر دسیسه‌ای مصون می‌دارد.
عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران، دارای یکی از بهترین و اعتقادی‌ترین مجموعه نیروی انسانی است، که براساس تخصص و اعتقاد از هیچ کوششی برای ایجاد رضایتمندی در جامعه ایثارگری دریغ نمی‌کنند.
جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه با همه شرایط سختی که این روزها بر جامعه می‌گذرد باید مقاوم بود، گفت: همه ما در مقابل مسئولیتی که پذیرفته‌ایم باید پاسخگو باشیم و در این راه تلاش شبانه روزی و مستمر داشته باشیم.
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قوانینی که در حوزه ایثارگران در مجلس شورای اسلامی تصویب می‌شود اظهار کرد: خوشبختانه مجموعه قوانین بسیار خوبی جهت حمایت از ایثارگران در مجلس در سالیان اخیر وضع شده است و در خصوص پرداخت مطالبات باقی مانده ایثارگران و سایر موارد مغفول مانده در سطح ملی پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت.
جعفرزاده استفاده از فرصت‌های قانونی و ظرفیت‌های پیش بینی شده برای ایثارگران را در برنامه ششم، مهم عنوان نمود و گفت: برخورداری ایثارگران از ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی و … در قوانین باید با جدیت و پیگیری مسئولین محقق گردد.
وی در پایان ضمن تبریک کسب مقام برتر بنیاد استان در جشنواه شهید رجایی استان گیلان، کسب این مقام را بیانگر شفافیت بنیاد به عنوان یک دستگاه خدمت رسان بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *