خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

وقتی دبیرخانه مناطق آزاد کشور به رانت خواران و باندبازان امتیاز نمی دهد !

اخبار و شنیده ها حکایت از روزهای پایانی انتصاب مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی دارد، جایی که به گفته برخی از مقامات، نقش تعیین کننده در اقتصاد منطقه و کشور دارد.

گزینه های مختلفی در روزهای سپری شده برای پست مدیرعاملی منطقه آزاد مطرح شده است، از نفرات بومی تا غیر بومی، عده ای تلاش کردند برای فرار از مسئولیت های قبلی و تبعات تصمیم های باندی در گذشته، مکان خوش آب و هوایی را در دوره جدید تجربه کنند، عده ای هم با التفاط به عدم پیروزی، خواستند تا به مانند انتخابات در میدان حضور یابند و بعد در نهایت با گرفتن امتیاز به نفع فرد پیروز کنار روند!

شنیده شده، افراد مطرح شده هر یک برای پیروزی بر فرد دیگر، قشون کشی کرده و به دولت از راه های مختلف فشار آوردند، تا جایی که روایت می کنند که یکی از گزینه ها قول کمک مالی به برخی از گزینه های آتی انتخابات مجلس داده است؟!

اما در نهایت، اخباری مبنی بر تصمیم دبیرخانه مناطق آزاد کشور جهت مدیرعاملی “محمد ولی روزبهانی” حکایت دارد، به گواه افرادی که روزبهانی را از نزدیک می شناسند، می گویند که وی فردی سالم، متعهد و متخصص است و در جاهایی که بوده با متخلفان و باند بازان مبارزه نموده است. تجربه مدیریتش در سازمان چای کشور و مبارزه با مافیای چای و نیز جلوگیری از رانت خواری و ویژه خواری نمونه ای از این نوع مدیریت است …

زمزمه می شود که دبیرخانه مناطق آزاد با توجه به فشار وارده، محکم مقابل رانت خواران و باند بازان ایستاده و راهی برای ورود آنان در تصمیم گیری ها نمی دهد و می خواهد خودش در انتخاب مدیرعامل تصمیم گیرنده باشد نه عوامل بیرونی که منفعت شخصی دارند تا منفعت عمومی!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *