خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

همسان‌ سازی و پرداخت به‌ موقع حقوق مطالبه کارکنان شهرداری رشت


در نشست مشترک شهردار و عضو شورای اسلامی شهر رشت با بانوان شاغل در مجموعه شهرداری به همسان سازی و پرداخت به موقع حقوق کارکنان شاغل به عنوان یکی از خواسته ها و مطالبات پرسنل این مجموعه تاکید شد.


ناصر حاج محمدی شهردار رشت در جمع بانوان شاغل در مجموعه شهرداری در سالن همایش سازمان آتش ‌نشانی شهرداری رشت با اشاره به اینکه اداره امور شهرداری رشت با دیگر شهرداری‌ هایی که در آن خدمت میکرد متفاوت است، اظهار کرد: حقوقی که در شهرداری رشت دریافت میکنم یک صدم حقوقی است که در تهران دریافت میکردم.

ناصر حاج محمدی با تأکید بر اینکه مجموعه شهرداری رشت را همچون فرزندان خود میداند، افزود: در مسیر حرکت شهرداری رشت موانعی بسیاری به لحاظ مشکلات مالی وجود دارد و باید برای رفع آنها شبانه‌ روز تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مصرف‌ کنندگان شهرداری‌ ها شهروندان هستند، گفت: باید بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کنیم و چنانچه در این مسیر غفلت و کم ‌کاری انجام بشود یقیناً شهردار مخاطب پاسخگویی برای تمام مشکلات خواهد بود.

شهردار رشت با اشاره به اینکه بسیاری از ابلاغ ‌ها را لغو کرده، تصریح کرد: رشت، شهر اولین‌ ها است و باید با تلاش مضاعف بار دیگر به این جایگاه دست پیدا کند و یقیناً چهار هزار نفر نیروی شاغل در شهرداری رشت توان پاسخگویی به‌ تمامی نیازهای شهر رشت را دارند.
حاج محمدی با بیان اینکه بالغ‌ بر سیصد نفر پرسنل خانم در شهرداری رشت مشغول فعالیت هستند، گفت: باید به ‌گونه‌ ای برنامه‌ ریزی بشود که این تعداد خانم شاغل در شهرداری رشت به‌ عنوان الگو در مباحث مختلف در شهر مشخص باشند.

برخورد با افراد متخلف شهرداری رشت

وی با تأکید بر اینکه از پرسنل شهرداری رشت دفاع میکنم، بیان کرد: از پرسنل شهرداری رشت دفاع میکنم اما چنانچه خلافی از هر فرد یا واحدی مشاهده کنم شخصاً وی را به دادگستری معرفی میکنم و در این‌ باره با هیچ‌ کسی تعارف ندارم.

شهردار رشت با اشاره به اینکه پرسنلی که کیفیت نداشته باشد را استفاده نمیکند، افزود: نام شهرداری برایم مقدس است و انتظار دارم کارکنان شهرداری رشت نیز در این مجموعه به این مهم پایبند باشند.

حاج محمدی به انعقاد قرارداد پیرامون فیبر نوری در رشت اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیاری با چنین محوریت‌ هایی به‌ زودی در شهر رشت رقم میخورد.

وی با تأکید بر اینکه طرح مهندسی منابع انسانی در شهرداری رشت را در دستور کار قرار داده، بیان کرد: در بحث نظارت آسفالت، فضای سبز و غیره با مشکلات فراوانی مواجه هستیم و این مسئله را بررسی میکنیم.

شهردار رشت با انتقاد از وضعیت آسفالت رشت تصریح کرد: بارها مسؤولان استانی و شهروندان در این‌ باره گلایه ‌های فراوانی مطرح کردند و باید در این‌ باره اقدامات تسریع شده و به شهر سازی انسان‌ محور توجه داشته باشیم

پرداخت به‌ موقع حقوق پرسنل شهرداری رشت

معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۳ رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه انتظار داریم حقوق ماهیانه را به‌ موقع دریافت کنیم اظهار کرد: از افرادی که میگویند شهرداری رشت آلوده به رانت و فساد است گلایه داریم چون هر زمان خواستیم درباره برخی از اقدامات اعتراض کنیم گفتند دخالت نکنید.

هاجر خرم‌ دل با تأکید بر اینکه شهرداری رشت بالغ ‌بر ۲۰۰ میلیارد تومان مطالبه دارد، بیان کرد: پرداخت به ‌موقع حقوق، همسان‌ سازی حقوق و شایسته‌ سالاری از انتظارات کارکنان شهرداری رشت از شهردار است.

وی با بیان اینکه از شهردار رشت انتظار داریم از مجموعه کارکنان شهرداری دفاع کند، گفت: بدهی میلیاردی شهرداری رشت به‌ واسطه عملکرد نامطلوب شهرداران ادوار گذشته است و یقیناً اجرای آسفالت و توجه به فضای سبز شهرداری رشت ازجمله مباحثی است که شهر رشت به آن بسیار نیاز دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *