خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

همزمان با هفته وحدت ؛کلنگ ۴ واحد مسکونی توانخواه در لنگرود به زمین زده شد


همزمان با اولین روز از هفته وحدت مراسم کلنگ زنی ۴ واحد مسکونی توانخواه در شهرستان لنگرود زده شد.


به گزارش خط قرمز ، در این مراسم دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان عنوان کرد : یکی از محوری ترین نیازهای محرومین داشتن سرپناه و مسکن است که به همین واسطه بهزیستی قرین یک دهه با کمک بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی و خیرین برای خانوارهایی که دارای معلول می باشند و بالاخص خانواده‌های دارای دو عضو معلول را در دست اقدام دارد ، در حال حاضر ۶۵۰۰ خانوار در گیلان نیاز فوری به مسکن دارند .

وی افزود : هم اکنون ۱۵۰ واحد مسکن مددجویی در سال جاری تحویل مددجویان گشته است و ۷۰۰ واحد در دست ساخت داریم که از این به بعد ۱۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت داشته اند و امید است تا پایان سال بتوانیم تحویل نماییم .

دکتر نحوی نژاد در ادامه گفت : با همکاری بسیج سازندگی ، سپاه درکل کشور تعداد ۵۰۰۰ واحد مقرر شد که ساخته شود که از این تعداد ۵۰ واحد سهم استان گیلان بوده است . ۲۰ واحد مسکن در قالب  پروژه مسکن مهر تا پایان سال در لنگرود به بهره برداری می رسد این ۲۰ واحد متعلق به افراد دارای ۲ عضو معلول میباشد .

دکترحسین نحوی نژاد ( مدیرکل بهزیستی گیلان ) باتفاق سرهنگ ابراهیمی ( مسئول بسیج سازندگی سپاه استان ) ، سرهنگ کوثری( فرمانده سپاه قدس لنگرود )، دکتر شفقی فرماندار لنگرود ، مهندس شریفی (بخشدار اطاقور) محمد حبیب دوست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد بهزیستی گیلان ، فرشته شادکام مشاور و رئیس دفتر مدیرکل ، ام البنین انساندوست معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان ، سهیلا اکبری مسئول شهرستان ها ، ریاست بهزیستی شهرستان پیمان محمدپور و جمعی از کارشناسان ستادی در مراسم کلنگ زنی ساخت ۴ واحد مسکن مددجویی در لنگرود حضور یافتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *