کد خبر: 33691
تاریخ انتشار: 12/اردیبهشت/1399 - ساعت : 10:17

همزمان با روز شوراها ؛ اعضای شورای اسلامی شهر انزلی تجلیل شدند

همزمان با روز شوراها ؛ اعضای شورای اسلامی شهر انزلی تجلیل شدند


مهدی خلیلی سرپرست شهرداری بندرانزلی به همراه معاونین شهرداری با حضور در جلسه تلفیقی کمیسیون شورا، به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها از ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل به دلیل تلاشهای بی دریغشان تقدیر و تشکر کرد و برای اعضای شورا آرزوی موفقیت نمود.


سرپرست شهرداری انزلی در ابتدای این جلسه با تبریک روز جهانی کارگر به همه کارگران خصوصا کارگران زحمتکش و سخت کوش شهرداری انزلی، پرداخت حقوق پرسنل را در اولوایت کارهای خود دانست و گفت : شرایط امروز جامعه هم از نظر اقتصادی و هم از نظر روحی و جسمی ملتهب است و امیدوارم هرچه زودتر از این برهه عبور کنیم. خوشبختانه علیرغم شرایط موجود حقوق فروردین را به صورت کامل و یک اضافه کار ( اضافه کار پرسنل شرکتی به حساب شرکت واریز شده و اوایل هفته آینده به حساب شرکتی ها واریز می شود)، مطالبات کارکنان تغییر وضعیت یافته و بخشی از مطالبات کارکنان بازنشسته را پرداخت کردیم. البته این جزو وظایف شهرداری است اما با توجه به شرایط موجود برخی پیش بینی های دیگری را برای شهرداری داشتند.
وی ادامه داد : یک بن خرید سیصد هزار تومانی اوایل هفته آینده به کلیه همکاران تقدیم می کنیم و در یک مرحله دیگر هم اعتباری پیش بینی کردیم که ان شالله در دهه سوم ماه مبارک رمضان انجام خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *