کد خبر: 2389
تاریخ انتشار: 22/مهر/1397 - ساعت : 09:27

نیاز به تخصیص 200 میلیارد اعتبار سالانه برای نوسازی ناوگان سنگین راهداری استان گیلان

نیاز به تخصیص 200 میلیارد اعتبار سالانه برای نوسازی ناوگان سنگین راهداری استان گیلان

به گزارش خط قرمز ​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان طی سخنانی گفت: راهداری استان گیلان جهت نوسازی ماشین آلات سنگین راهداری به تخصیص 200 میلیارد ریال اعتبار سالانه در یک بازه زمانی 5  ساله نیاز دارد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به میانگین سنی ناوگان راهداری خاطر نشان نمود: متوسط عمر ماشین آلات سنگین راهداری استان در حال حاضر 24 سال می باشد که طبق برآوردهای کاشناسی صورت پذیرفته برای تحقق کاهش میانگین سنی ماشین آلات سنگین راهداری استان از 24 سال به 15سال در یک بازه زمانی 5 ساله، نیاز به تخصیص بالغ بر 200 میلیارد اعتبار سالانه می باشد.

مهندس نازک کار،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خرید 5 دستگاه ماشین آلات سنگین راهداری استان خاطر نشان نمود: بی تردید نوسازی ماشین آلات راهداری تاثیر مستقیم بر اجرای مطلوب و بهینه عملیات راهداری بویژه در مواقع اضطراری نظیر بارشهای باران و برف شدید شدید دارد.

این مقام مسئول سپس گفت: امیدواریم با  پیگیری و رایزنی در خصوص تامین  اعتبارات استانی و ملی بتوانیم روند نوسازی ناوگان راهداری استان بویژه ماشین آلات سنگین را تسریع بخشیم تا در امداد رسانی به مردم شریف گیلان دچار وقفه نشویم.

وی افزود: در بارندگی های اخیر و وقوع سیلاب راهداری استان از تمام توان نیرو و تجهیزات خود بصورت بصورت بی وقفه و شبانه روزی برای خدمت رسانی به مردم استان بهره گرفت که این روند تا رفع کامل خسارات وارده به راهها و ابنیه فنی ادامه می یابد.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *