کد خبر: 7972
تاریخ انتشار: 2/دی/1397 - ساعت : 23:40

شیرزاد : نگاه به دور از تبعیض به تمامی موسسات فرهنگی ، هنری و قرآنی در رشت

شیرزاد : نگاه به دور از تبعیض به تمامی موسسات فرهنگی ، هنری و قرآنی در رشت

به گزارش خط قرمز ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت گفت: با توجه به اینکه قرار است شورا و شهرداری رشت در زمینه استقرار بنیاد ایران شناسی مساعدت کند انتظار داریم استفاده از ظرفیت پژوهشگران رشتی در انجام برنامه های پژوهشی به صورت یک الزام به این بنیاد تاکید شود.
فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه شورای رشت همواره از موسسات فرهنگی، قرآنی ، هنری و غیره حمایت کرده است اظهار کرد: نگاه حمایتی شورا باید متوجه تمامی موسسات بوده و از تبعیض خودداری شود.
وی به پیشنهاد رئیس بنیاد ایران شناسی گیلان پیرامون استقرار این بنیاد در داخل یکی از ساختمان های تاریخی و فرهنگی رشت اشاره کرد و گفت: واحد املاک شهرداری رشت برای تصمیم گیری بهتر اعضای شورا در این باره لیست کلیه ساختمان های تاریخی رشت را به شورا ارسال کند.
شیرزاد با بیان اینکه تعداد دیگری از موسسات فرهنگی ، قرآنی و غیره نیز در انتظار مساعدت اعضای شورا در چنین مباحثی هستند افزود: امیدوارم با رویکرد منطقی و عقلانی در این باره بتوانیم به موسسات دیگری که از گذشته در این باره مکاتبه کرده اند نگاهی عادلانه و به دور از تبعیض داشته باشیم.
وی با تاکید به بهره مندی بنیاد ایران شناسی حوزه گیلان از ظرفیت پژوهشگران رشت در انجام برنامه های پژوهشی بیان کرد: استفاده از ظرفیت پژوهشگران رشتی در انجام برنامه های پژوهشی به صورت یک الزام به این بنیاد تاکید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *