کد خبر: 13263
تاریخ انتشار: 18/اسفند/1397 - ساعت : 08:46

نماینده لنگرود در مجلس خبرداد: تخصیص 1400 میلیارد تومان بودجه برای 76 پروژه در گیلان

نماینده لنگرود در مجلس خبرداد: تخصیص 1400 میلیارد تومان بودجه برای 76 پروژه در گیلان

عضو کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:  ۱۴۰۰ میلیاردتومان در سفر هیت دولت برای ۷۶ پروزه مصوب شده است.
به گزارش خط قرمز ، مهردادلاهوتی در گفتگوبا خبرنگارما  به دستاوردهای سفرریاست جمهوری اسلامی ایران به گیلان گفت :درسفر دولت به گیلان ۴۰۰۰ هزار میلیاردتومان پروزه بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح شده است که ازجمله پایگاه امدادهوایی گیلان وغرب مازنداران درچاف لنگرود، بهربرداری از سد لاستیکی کومله وکنارگذر لنگرود میباشد.

لاهوتی افزود: ۱۰۶ میلیاردتومان برای آموزش، چهارمیلیاردتومان بحث فرهنگی وورزشی، ۴۰ میلیاردتومان بهداشت ودرمان، ۶۰۲ میلیاردتومان در امور عمران شهری وروستایی، ۸۰ میلیاردتومان درزمینه حمل نقل ،۲۴۴ میلیاردتومان دربحث کشاورزی، ۱۰۰ میلیاردتومان در بحث انرزی، ۸۰ میلیاردتومان دربحث راههای استان میباشد.

وی با بیان اینکه  این رقم ها جدا ازپرژوه راه آهن رشت به آستارا است ، افزود :برآوردریالی راه آن رشت به آستارا هشت هزار میلیاردتومان است.

لاهوتی با اشاره به شرایط فعلی اقتصاد ایران ، گفت :در تحریم های ظالمانه قرار داریم ولی کشور پویا وزنده باتبعیت از رهبری است .

وی  گفت:  به عنوان نمونه برای راه اهن رشت به قزوین در دولت تدبیر وامید ۱۳۲۰ میلیاردتومان پرداخت شده است وهمچنین بحث مطالعه راه اهن رشت به قایم شهر قول ومطالعه آن داده شده تا با استفاده ازفاینانس های اجرا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *