کد خبر: 34126
تاریخ انتشار: 27/اردیبهشت/1399 - ساعت : 15:03

نقش روابط عمومی درتشریح دستاوردهای بیمه سلامت مهم وحیاتی است است

نقش روابط عمومی درتشریح دستاوردهای بیمه سلامت مهم وحیاتی است است

همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات؛ دکترمحمدی مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان ضمن تبریک این روز از واحد روابط عمومی تقدیر کرد.

وی ضمن تأکيد بر نقش و جايگاه محوري روابط عمومي گفت: روابط عمومی باید به بهترين شکل ممکن دستاوردهاي بیمه سلامت که کارهای مهمی انجام شده ودرسال جاری درحال انجام است رابه درستی تبیین کند .

وی نقش کارکنان روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های بیمه سلامت، کلیدی توصیف کرد و افزود: روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی، نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های مردم جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد.

مدیرکل بیمه سلامت خاطر نشان کرد در سازمان های دولتی داشتن اطلاعات موثق، دقیق و به موقع با توجه به هدف و ساختار، بزرگ ترین سرمایه یک سازمان است و حیات یک سازمان به داشتن یک ارتباط دو سویه درون و برون سازمانی و انجام تبلیغات و کسب اطلاعات به روز و مفید بستگی دارد.

وی ضمن تاکید بر جایگاه روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی یک حلقه ارتباطی و واسطه ای بین مجموعه مدیریتی و پرسنل است و می تواند نقش ارتباط سازنده را ایجاد کند و در تصمیم گیری همؤثر باشد.

دکترمحمدی درپایان یاد آورشد: در شرایط فعلی که کشور درمقابله با شیوع ویروس کرونا درگیر است اطلاع‌رسانی و فعالیت روابط عمومی‌ها با همراهی رسانه‌ها در ارائه اطلاعات لازم به مردم بسیار موثر است ودراین راستا کارهای بسیارخوبی بیمه سلامت انجام داده که می توان از بیمه نمودن افراد مبتلا به ویروس کرونا درتخت بیمارستان وپرداخت هزینه های آنان به صورت بیمه ای نام بردا بسیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *