خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

نشست مسوولان عالی گیلان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) سپاه


مسوولان عالی گیلان با حضور در دفتر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)سپاه، ضمن بررسی ابعاد فنی و دیگر جزئیات این همکاری مشترک ، بر ضرورت تسریع در اجرای پروژه‌های در دست اقدام تأکید کردند.

نشست مشترک مسوولان عالی استان گیلان با سردار سید حسین هوش السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا (ص) سپاه در دفتر قرارگاه برگزار شد.

در این نشست که دکتر ارسلان زارع-استاندار گیلان، سردار محمد عبدالله پور- فرمانده سپاه قدس گیلان و همچنین دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان حضور داشتند، در خصوص ابعاد فنی و زمان‌ بندی اجرای پروژه‌ها بحث و تبادل‌ نظر شد.
دکتر سالاری- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه این نشست، در جمع خبرنگاران با اشاره به توان بی‌ مثال سپاه در همه ابعاد و قرارگرفتن ارکان آن در کنار مردم، اظهار کرد: در جهت جبران کمبودهای کشور به‌ ویژه نارسایی‌ ها در حوزه سلامت، بازوان توانمند نظام جمهوری اسلامی به یاری کادر بهداشت و درمان استان آمده و خوشبختانه چتر حمایتی سپاه در این زمینه نیز شامل گیلانیان شده است.
وی با اشاره به چند طرح مشترک عمرانی حوزه سلامت گیلان با قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا سپاه، افزود: سپاه به‌ کرات نشان داده در اجرای پروژه‌ های بزرگ موفق بوده و بدون شک طرح‌ های عام المنفعه  استان را اجرایی خواهد کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با بیان اینکه هم‌ اکنون دو طرح عمرانی آموزشی درمانی در استان گیلان به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیا (ص) آغازشده، گفت: در پی امضای قرارداد همکاری مشترک که در جهت توسعه زیرساخت‌ های بهداشتی و درمانی صورت گرفته، هم‌ اکنون بیمارستان جایگزین ۳۵۰ تخت خوابی پورسینا رشت و همچنین تکمیل دانشکده پزشکی در سایت لاکان آغاز شده‌ اند.
سردار محمد عبدالله پور- فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه بر خود فرض و لازم می‌ داند تا در هر زمینه‌ ای که مردم نیاز دارند وارد میدان شود و به آن‌ ها خدمت کند.
وی با بیان اینکه امروزه هیچ کاری مهمتر از برگرداندن سلامت به جامعه و مردم نیست، افزود: سپاه نه‌ تنها در غربالگری، مواسات و واکسیناسیون بلکه در حوزه فراهم کردن زیرساخت‌ های سلامت برای مردم به‌ ویژه مناطق کم برخوردار آماده خدمت است و در این جهت از هیچ کوششی دریغ نمی‌ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *