کد خبر: 33412
تاریخ انتشار: 4/اردیبهشت/1399 - ساعت : 13:28

نشست تخصصی با مسئولین مراکز مراقبت از بیماران روانی بهزیستی گیلان

نشست تخصصی با مسئولین مراکز مراقبت از بیماران روانی بهزیستی گیلان

نشست مشترک معاونت توانبخشی و اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی گیلان با مسئولین مراکز مراقبت از بیماران روانی بهزیستی گیلان عصر روز سوم اردیبهشت در دفتر مدیرکل برگزار شد.


در این نشست که با حضور مدیر کل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد، معاون توانبخشی دکتر عابدین قاسمیان ، رئیس اداره پذیرش و هماهنگی محمد برهود ، کارشناس مسئول بازرسی و مسئولین مراکز مراقبت از بیماران روانی مزمن استان برگزار گردید هر کدام از مسئولین مراکز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و ضمن اعلام همبستگی کامل با سازمان، خواهان رفع برخی مشکلات موجود در جهت بهبود خدمات به بیماران شدند. معاون توانبخشی و رئیس اداره پذیرش نیز مسائلی را در خصوص نحوه تعامل و پذیرش بیماران مطرح نمودند. مسئول بازرسی بهزیستی استان نیز به پاره ای از مشکلات و نگرانی های دستگاه های نظارتی اشاره نمودند.

در پایان مدیر کل بهزیستی با جمع بندی مسائل مطروحه حمایت کامل خود را از مراکز اعلام نمودند. ایشان با بیان این که حل برخی از مشکلات نیاز به مشارکت سایر دستگاه های مسئول دارد، انجمن های مراکز غیر دولتی را دارای نقش مهم در پیگیری و حل بسیاری از مشکلات دانستند.

ایشان با تفکیک موضوع سالمندان و بیماران روانی به پدیده جدیدی به عنوان سالمند روانی اشاره نمودند.

همچنین جلسات مشترک با مراکز و معرفی مراکز برای برخورداری از سهمیه های ارزاق را برخی دیگر از برنامه های آتی سازمان اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *