خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

نشت یابی بیش از 12 هزار کیلومتر از خطوط گاز در گیلان

شرکت گاز استان گیلان در نیمه اول سال جاری توانست بیش از 12 هزار کیلومتر شبکه و بالغ بر 285 هزار انشعاب گاز را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد.

به گزارش خط قرمز _حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نشت یابی 12 هزار و 150 کیلومتر از خطوط گاز در گیلان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر گفت: این میزان نشت یابی در 30 شهر استان صورت پذیرفته و معادل 47 درصد کلیه خطوط گاز در گیلان می باشد.

اکبر اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان منطبق با عملیات توسعه گاز در استان برنامه ریزی مدونی را در جهت بازرسی و حفظ امنیت خطوط گاز به انجام رسانده و در همین راستا بالغ بر 285 هزار انشعاب و 165 ایستگاه تقلیل فشار گاز را مورد نشت یابی و بازرسی قرار داده است.

وی با اشاره به شروع فصل سرما و استفاده مردم از وسایل گرمایشی گازسوز اظهار داشت: گاز مایه آرامش و آسایش مردم است و امیدوارم مردم فهیم استان با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پاییز و زمستانی آرام را در کنار خانواده سپری نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به گسترش شبکه گازرسانی، بر لزوم توجه بیشتر و بازرسی دقیق تر از شبکه تغذیه و توزیع گاز به منظور انتقال مطمئن گاز به مشترکین تاکید کرد و گفت: استفاده از سیستم آنلاین نشت یابی می تواند مدت زمان کشف نشتی تا اطلاع رسانی و در نتیجه مدت زمان تعمیرات و رفع نشتی را به حداقل برساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *