خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

نخستین شرکت تعاونی تاکسی گردشگری در لاهیجان افتتاح شد


همزمان با سومین روز از هفته گردشگری اولین شرکت تعاونی تاکسی گردشگری درکشور با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان ، انتخابی مدیرکل میراث فرهنگی استان گیلان ، بشردوست رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لاهیجان به همراه مدیرعامل و دیگر اعضای این شرکت تعاونی در شهرستان لاهیجان افتتاح گردید.


لازم به ذکر است شرکت تعاونی حمل ونقل همگانی درون شهری عدالت گسترلاهیجان با هدف خدمات دهی بهتر به شهروندان و اشتغال بیشتر جوانان با سرمایه گذاری ۹ نفر از سهامداران آزاده ، جانباز و ایثارگر تاسیس گردید که با داشتن بالغ بر 16000 هزار مشترک و اشتغالزایی 106 نفر بیمه شده بیشترین خدمات در حوزه حمل و نقل درون شهری را داراست.

روز گذشته این شرکت تعاونی با حضور علیزاده مدیرکل , فاز جدید فعالیت خود در زمینه حمل و نقل های نوپا تحت عنوان تاکسی گردشگری را نیز آغاز نمود.

پیش از برگزاری مراسم افتتاح , علیزاده در جمع اعضای هیات مدیره این شرکت ضمن بررسی مشکلات و موانع احتمالی با بر شمردن برخی از اهداف اصلی شرکت های تعاونی که ایجاد و حفظ اشتغال پایدار می باشد تصریح نمود : با توجه به ظرفیت های بالای شهرستان لاهیجان در حوزه گردشگری به منظور رشد و ارایه خدمات بهتر به گردشگران در این حوزه و نیز ایجاد اشتغال و دستیابی به رونق اقتصادی در کنار تلاش های این شرکت , اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان و اداره کل میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی استان نیز باید با یکدیگر تعامل بیشتر داشته باشند تا این امر محقق گردد.

در پایان انتخابی مدیرکل میراث فرهنگی استان گیلان مشکلات گردشگران خصوصا گردشگران خارجی را مشکلات حمل و نقل و ترددهای درون و برون شهری دانست و تاکید نمود : رانندگان این تاکسی ها به جهت خدمات بهتر به گردشگران خارجی باید به زبان انگلیسی مسلط  باشند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *