خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

نخستین بانوی بخشدار گیلان در فومن معرفی شد

 


طی حکمی از سوی استاندار گیلان، زینب کمالی چیرانی به عنوان نخستین بانوی بخشدار گیلان در فومن منصوب شد.

کمالی از نیروهای باسابقه وزارت کشور است که در کارنامه کاری ۱۶ ساله او سوابقی چون، مسئول امور اجتماعی فرمانداری، مشاور فرماندار، مسئول اداری – مالی و عامل ذیحساب فرمانداری دیده می شود.


صبح امورز جلسه تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان فومن به ریاست محمدرضا محسنی فرماندار فومن برگزار شد.

بهره گیری از ظرفیت بانوان توانمند برای اولین بار در شهرستان فومن

در این جلسه که با حضور معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان همراه بود، از زحمات ترابی بخشدار مرکزی فومن تفدیر و خانم کمالی از کارشناسان این فرمانداری به عنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان فومن معارفه شد.
محسنی با اشاره به این که مسئولیت امانت است، افزود: برای امنیت کشور و حفظ میزهای مسئولیت با هدف خدمتگزاری به مردم، شهدای زیادی تقدیم انقلاب و نظام شده است و این یک حقیقت است که تمام مسئولین نظام در هر مرتبه جایگاهی مدیون شهداء، ایثارگران و صبر و استقامت پدران و مادران شهداء هستند.
وی ضمن بیان این که باید مدیریت را نه غنیمت و طعمه، بلکه فرصتی برای خدمت به مردم در نظر بگیریم، خواستار اهتمام مدیران در زمان قبول مسئولیت جهت خدمت به مردم شد.
فرماندار شهرستان با اشاره به این که در جمهوری اسلامی فرصت های برابر برای پیشرفت و نشان دادن توانایی های مسئولین وجود دارد، مدیران نظام را از جنس خود مردم دانست و افزود: همه باید در زمان مسئولیت مراقب باشیم تا رنگ و جنس ما تغییر نکند و تا زمانی که مسئولیت به عهده ما است، هم قدردان باشیم و هم وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.
وی در ادامه اظهار کرد: برای مدیریت، به ویژه در دستگاه سیاسی و حاکمیتی افراد باید دارای شاخصه هایی از جمله دانش، توانمندی، مهارت مدیریتی و خصوصاً پختگی و تجربه باشند.
محسنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خدمات ترابی بخشدار مرکزی سابق، برای کمالی بخشدار جدید مرکزی شهرستان آرزوی موفقیت کرد و افزود: این انتخاب در راستای بهره گیری از ظرفیت بانوان توانمند برای اولین بار در شهرستان فومن صورت پذیرفته است و بخشدار جدید باید با تعامل و همکاری با مدیران فرمانداری، اعضای شوراهای اسلامی بخش و روستا و همچنین دهیاران و مردم، در انجام وظایف خود بکوشد.

گفتنی است پیش از این عبدالحسین ترابی بخشدار مرکزی شهرستان فومن بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *