خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

نائب رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی گيلان خبرداد: مسابقه کارتینگ در رشت برگزار می شود


نائب رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی گيلان گفت :  هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گيلان در نظر دارد برنامه های آموزشی و رقابتی متنوعی برای علاقمندان به این رشته برگزار نماید و خوشبختانه رشته موتورسواری نو اتومبیلرانی از ورزش های مورد علاقه و پرمخاطب در بین جوانان و به ویژه بانوان استان است.


به گزارش خط قرمز ،سمیه خاکسار  با یادآوری اینکه مسابقه کارتینگ رشت در ۲۴ خرداد از ساعت ۱۰ صبح در پيست کارتینگ فرودگاه رشت برگزار خواهد شد، ادامه داد: این مسابقه با استقبال خوب علاقمندان مواجه شده و بر این اساس هیات در نظر دارد چنین مسابقاتی را در طول سال تکرار نماید.

خاکسار از شرکت ۳۰ ورزشکار آقا و خانم در این دوره از مسابقات خبر داد و متذکر شد: شرکت کنندگان بصورت رنتال با یکدیگر به رقابت می پردازند.

نائب رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان با تصریح براینکه در پایان به سه شرکت کننده برتر کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد، گفت: همه شرکت کنندگان در مسابقه برنده محسوب شده و هدف اصلی ایجاد شور و نشاط و ترویج فرهنگ ورزش همگانی است.

وی با اشاره به اینکه حفظ اخلاق ورزشی و ایمنی و عدالت در قضاوت و داوری مهمترین رکن هیات است، افزود: تمامی شرکت کنندگان مسابقه از بیمه ورزشی معتبر برخوردار شده اند.

خاکسار در پایان از رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان و مسولين پيست فرودگاه و دست اندرکاران مسابقه قدردانی کرد و متذکرشد: ورزشکاران و هیات های ورزشی نیازمند حمایت های بخش های خصوصی و دولتی برای اجرای بهتر برنامه ها هستند.

بازدیدها: 196

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *