کد خبر: 56321
تاریخ انتشار: 23/تیر/1401 - ساعت : 09:27

موتور‌هاي قاچاق در توقيف پليس گیلان

موتور‌هاي قاچاق در توقيف پليس گیلان

فرمانده انتظامي استان از كشف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

سردار “عزيزاله ملكي” در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، مبارزه با قاچاق کالا و ارز را از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامي عنوان كرد و اظهار داشت: از آنجايي که پديده قاچاق يكي از مهمترين عوامل ايجاد مشكلات اقتصادي محسوب مي‌شود، پليس با قاطعيت با افرادي که بخواهند با واردات اينگونه کالا به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند در چار چوب قانون برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه با بيان اينكه به دنبال دريافت خبري مبنی بر نگهداری تعدادی موتورسيكلت سنگین قاچاق داخل چند منزل مسکونی در شهرستان بندرانزلي، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: پس از اقدامات فني و تحقيقات نامحسوس صورت گرفته صحت خبر محرز و ماموران انتظامي با هماهنگی قضائی به آدرس‌های مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان گيلان از كشف 3 دستگاه موتورسیکلت 250، 300 و 400 سي‌سي قاچاق در بازرسی اين مكان‌ها خبر داد و تصريح كرد: موتورسیکلت‌ها توقيف و به همراه متهمان 30، 31 و 39 ساله براي سير مراحل قانوني در اختيار تعزیرات حکومتی قرار گرفتند.

اين مقام ارشد انتظامي گفت: کارشناسان مربوطه ارزش موتورسیکلت‌های کشف شده را 10 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد کردند.

سردار ملكي در پایان با اشاره به اينكه قاچاق فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري براي اشتغال مؤثر در رشد توليد داخلي را از بين مي‌برد خاطرنشان كرد: براي مانع‌زدایی از مسیر تولید و پشتیبانی از آن، مبارزه با قاچاق كالا و ارز و برخورد با جرايم اقتصادي با قدرت و به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *