کد خبر: 23835
تاریخ انتشار: 28/مرداد/1398 - ساعت : 12:51

معاون سرمایه‌گذاری و برنامه ریزی استان گیلان منصوب شد

معاون سرمایه‌گذاری و برنامه ریزی استان گیلان منصوب شد


طی حکمی از سوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان، معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی استان گیلان منصوب شد.


در این حکم که به امضای شهرود امیر انتخابی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان رسیده است، رضا حسن پور به عنوان معاون این حوزه منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای رضا حسن پور پس کلاسی با سلام و تحیات احتراماً با عنایت صورتجلسه شماره 15318/982700 مورخ 13/ 05/ 1398 کمیته سرمایه انسانی منضم به نامه شماره 32700/983703 مورخ 19/ 5/ 98 مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان مرکزی، نظر به تعهد و تجارب ارزنده شما به سمت « معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی » اداره کل منصوب می شوید.

سیاست گذاری، برنامه ریزی، تعیین خطی مشی ها، و اولویت بندی امور سرمایه گذاری در امر گردشگری، ایجاد تسهیلات لازم به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ایجاد هماهنگی لازم با دستگاهها، بانکها و نهاد های ذیربط، بهبود توسعه کیفی و کمی و سرمایه گذاری تاسیسات گردشگری، اهم وظایف مورد انتظار می باشد.

توفیق شما را در خدمت به فرهنگ و هنر استان عزیزمان گیلان، با رعایت اصول قانون مداری و رعایت منشور اخلاقی سازمان از درگاه خداوند منان خواستارم.

خاطرنشان می‌شود رضا حسن‌پور پس کلاسی پیش از این سرپرست معاونت سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی گیلان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *