کد خبر: 13593
تاریخ انتشار: 22/اسفند/1397 - ساعت : 18:40

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان : گیلان پیشتاز ولایتمداری است

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان : گیلان پیشتاز ولایتمداری است

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان در همایش تجلیل از خبرنگاران و گزارشگران دفاع مقدس استان ، گیلان را دیار صالحان پاکان و شهدا دانست و عنوان کرد:‌ گیلان با داشتن 8 هزار شهید والامقام در دوران پرافتخار دفاع مقدس و 23 شهید مدافع حرم نشان داد در حوزه ولایتمداری همواره پیشتاز میدان بوده و هست.


به گزارش خط قرمز ، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان در این همایش، این استان را دیار صالحان پاکان و شهدا دانست و عنوان کرد:‌ گیلان با داشتن 8 هزار شهید والامقام در دوران پرافتخار دفاع مقدس و 23 شهید مدافع حرم نشان داد در حوزه ولایتمداری همواره پیشتاز میدان بوده و هست.

روح‌الله پوراسماعیلی ثبت خاطرات و نوشته‌ها و تولیدات خبرنگاران رزمنده گیلانی را از سر فصل‌های معاونت روابط عمومی سپاه اعلام کرد و افزود: پس از بررسی‌های فراوان خاطرات و آثار 4 نفر از این رزمندگان خبرنگار جمع‌آوری شد و امروز در قالب کتاب دوربین خاکی رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه بیشتر آثار و اسناد به جای مانده از دوران دفاع مقدس توسط 4 خبرنگار یاد شده گیلانی تهیه شده است ابراز داشت: امیدواریم تهیه این اثر مکتوب بسیار ارزشمند دریچه و پیش زمینه‌ای برای گسترش فعالیت‌های این‌چنینی در حوزه ادبیات دوران دفاع مقدس شود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان پروژه بعدی این معاونت را جمع‌آوری خاطرات رزمندگان حوزه تبلیغات استان در زمان جنگ اعلام کرد و گفت:‌ قصد داریم به سراغ تمام افرادی برویم که در دوران دفاع مقدس در حوزه‌های مختلف تبلیغاتی و تولید کارهای سمعی و بصری نقش‌آفرینی کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *