خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مصدومیت 2 گیلانی در پی زلزله دیشب


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: زلزله ۵.۹ ریشتری شب گذشته در آذربایجان شرقی موجب لرزش‌هایی در گیلان نیز شد که این امر مصدومیت ۲ جوان را در پی داشت.


پیمان اسدی با اشاره به مصدوم شدن 2 نفر در گیلان بر اثر زلزله دیشب اظهار داشت: زلزله 5.9 ریشتری آذربایجان شرقی موجب لرزش‌هایی در گیلان نیز شد که این امر مصدومیت 2 جوان را در پی داشت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: در جریان حادثه زلزله دیشب مرد 27 ساله ساکن در یکی از هتل‌های تالش هنگام فرار با شیشه برخورد کرد و به‌علت مصدومیت به یکی از بیمارستان‌های این شهر منتقل شد.

وی به دیگر مصدوم زلزله دیشب در گیلان نیز اشاره و تصریح کرد: یک خانم 23 ساله در منطقه خلیفه‌آباد تالش نیز هنگام زلزله به‌علت برخورد با شیشه از ناحیه دست دچار آسیب و پارگی شد که توسط اورژانس وی را به بیمارستان جهت دریافت خدمات درمانی منتقل کردند.

زلزله 5.9 ریشتری حوالی شهر ترک در شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی در ساعت 2:17 دقیقه بامداد رخ داد که بر اساس آخرین گزارش‌ها تاکنون 5 کشته و 352 مصدوم بر جای گذاشته است و طبق اعلام مسئولان این استان احتمال افزایش آمار مصدومان و کشته‌شدگان نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *