کد خبر: 34052
تاریخ انتشار: 24/اردیبهشت/1399 - ساعت : 20:06

مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان: در پویش میم مثل مردم به دنبال معرفی آوینی های جدید هستیم

مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان: در پویش میم مثل مردم به دنبال معرفی آوینی های جدید هستیم


مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پویش «میم مثل مردم» به دنبال جامه عمل پوشاندن به مطالبه و آرزوی رهبر معظم انقلاب در معرفی آوینی های جدیدی هستیم که بتوانند با گفتار، نوشتار و کارهای هنری و نمایشی، جزئیات جهاد عظیم مردمی در مبارزه با کرونا را به شیرینی روایت و آن را در تاریخ ماندگار کنند.


سجاد ستوده، مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان در ادامه افزود: پویش «میم مثل مردم» با محوریت تجربه نگاری خدمات گروه های جهادی و مردمی در عرصه مقابله با کرونا، لبیکی به فرمان رهبر معظم انقلاب است.

ستوده با اشاره به بیانات اخیر رهبری معظم انقلاب درخصوص لزوم ثبت تجربیات و دستاوردهای آزمون بزرگ ملت ایران در مقابله با ویروس کرونا گفت: پویش «میم مثل مردم» تلاش می کند در روایت این حجم عظیم از خدمات مردمی صورت گرفته، آوینی های جدیدی به فضای هنری و رسانه ای کشورمان معرفی کند.

وی در ادامه افزود: ثبت هنرمندانه و زیبای تلاش های کم نظیر و عظیم مردمی در مقابله با ویروس کرونا و روایت صحیح، دقیق و زیبای مجاهدت های این مردم که بی شک یادآور مجاهدت های دوران دفاع مقدس است، نیاز به نگاه هنرمندانه ای همچون نگاه آقا سید مرتضی آوینی دارد که در «میم مثل مردم» به دنبال معرفی هنرمندان پرتلاشی هستیم که بتوانند با شناخت این نگاه و با توجه به ظرافت های لازم به روایت مجاهدت عظیم مردم ایران در مقابله با کرونا بپردازند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون آثار خوبی برای دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است افزود: از عموم فعالان فرهنگی و رسانه ای استان که امکان ثبت این تجربیات بی نظیر را دارند، دعوت میکنیم تا با حضور فعال در این جشنواره، عظمت همدلی و همراهی ملت ایران در وقایع اخیر را در تاریخ ثبت کنند.

ستوده با بیان اینکه فعالان هنری و رسانه ای استان جهت شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در قالب کلیپ، عکس، پوستر، مصاحبه، گفتگو، دل نوشته و خبر ارسال نمایند، افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان خردادماه جاری است و آی دی @gil_cyber در شبکه های مختلف اجتماعی و نیز شماره تماس ۰۹۱۱۶۶۰۴۶۹۹ جهت دریافت آثار، ایده ها و پیشنهادات در اختیار علاقمندان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *