کد خبر: 7519
تاریخ انتشار: 27/آذر/1397 - ساعت : 14:43

مراسم وداع با  دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس هم‌زمان با شب شهادت حضرت معصومه سلام‌الله علیها در رشت برگزار شد

مراسم وداع با  دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس هم‌زمان با شب شهادت حضرت معصومه سلام‌الله علیها در رشت برگزار شد

مراسم وداع با  دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس هم‌زمان با شب شهادت حضرت معصومه سلام‌الله علیها در رشت برگزار شد.
به گزارش خط قرمز – مراسم استقبال از دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس هم‌زمان با شب شهادت حضرت معصومه سلام‌الله علیها در حرم مطهر فاطمه اخری سلام‌الله رشت برگزار شد.

در جامعه‌ای که شهید داده فرهنگ آن  نباید از سوی دشمنان که تمام تلاششان از بین بردن فرهنگ ناب اسلام است مورد هجمه و تصرف قرار بگیرد
امام‌جمعه بندرانزلی در این مراسم با اشاره به طینت پاک انسان پس از تولد اظهار کرد:انسان در این دنیا ارزشی دارد که باید آن را بشناسد و در مسیر بندگی خدا به کار بگیرد.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین با اشاره به فرمایش حضرت امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام مبنی بر اینکه ارزش انسان به چیزی است که به آن تعلق‌خاطر دارد افزود: اگر انسان می‌خواهد خود را بشناسد باید به فکر و تعلق‌خاطر خود رجوع کند و کلام حضرت علی علیه‌السلام را سرلوحه خود قرار دهد.
وی با اشاره به تعلق‌خاطر ملت ایران قبل از انقلاب و لبیک گفتن به امام خمینی (ره) گفت:ملت ایران در چهل سال پیش با توجه به اینکه وجود و طینتشان از اسلام و حب ائمه پرشده بود به ‌فرمان و انقلاب امام لبیک گفتند و جریان انقلاب را به وجود آوردند.
به گزارش خط قرمز امام‌جمعه بندرانزلی با بیان اینکه استکبار جهانی و غرب پس از چهل سال از عمر پربرکت انقلاب روی استیصال رجزخوانی می‌کنند تصریح کرد: نباید در جامعه‌ای که شهید داده فرهنگ آن از سوی دشمنان که تمام تلاششان از بین بردن فرهنگ ناب اسلام است مورد هجمه و تصرف قرار بگیرد.
شمس‌الدین با بیان اینکه اگر جامعه از روحیه انقلابی و اسلامی فاصله بگیرد بیچارگی است گفت: دشمن تمام تلاش است گرفتن اسلام و انقلاب از ملت ایران است تا مجدداً لقمه پرچرب منابع و منافع امت اسلامی ایران را تصاحب کند.
به گزارش خط قرمز – امام‌جمعه بندرانزلی با اشاره به تلاش دشمن برای کشاندن جامعه اسلامی در جهت شهوت‌رانی گفت: استکبار جهانی در تلاش است تا جامعه اسلامی را از فرهنگ اسلامی تهی و با کشاندن فساد و ترویج آن در کشورهای اسلامی ازجمله ایران اهداف و محتوای آن را بگیرد.
شمس‌الدین با اشاره به بیداری اسلامی و مقابله با ظلم در جهان خاطرنشان کرد: دشمن در مقابل چشم جهانیان در یمن ظلم می‌کند هیچ‌کس صدایش بلند نمی‌شود و تمام توجهشان به موارد بی‌ارزش معطوف می‌شود. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *