کد خبر: 3857
تاریخ انتشار: 7/آبان/1397 - ساعت : 21:40

مراسم معارفه رئیس جدید تامین اجتماعی شعبه دو رشت برگزار شد

مراسم معارفه رئیس جدید تامین اجتماعی شعبه دو رشت برگزار شد

به گزارش خط قرمز ، با صدور حکمی از سوی جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، علی حسین نژاد بعنوان رئیس جدید شعبه دو رشت منصوب گردید .

براساس این گزارش ، مراسم معارفه رئیس جدید تامین اجتماعی شعبه دورشت با حضور مدیرکل ، معاونین بیمه ای و اداری مالی ، همیار مدیرکل و همکاران حوزه های حراست و روابط عمومی استان و معاونین و مسئولین واحدهای تخصصی شعبه برگزار شد .

مدیرکل استان در این مراسم با اشاره به تغییر و جابجایی در تمامی شئون زندگی ، ضمن قدردانی از زحمات منوچهر امیری شیراز در سالهای تصدی این پست ، برای حسین نژاد آرزوی موفقیت نمود .

به گزارش خط قرمز ،حق پرست در بخش دیگری از سخنان خود با بیان شرایط خاص حاکم بر جامعه و سازمان ، توجه به مدیریت مصارف و تامین منابع را الزامی دانسته و افزود : انتظار میرود همکاران با تلاشی بیشتر و تمرکز بر امور کاری در مسیر اهداف گام بردارند .

علی حسین نژاد نیز پس از دریافت حکم انتصاب طی سخنانی در جمع همکاران اظهار داشت : همکاری ، همسوئی ، همدلی و هم افزائی از ارکان دستیابی به موفقیت در سازمان میباشد .

ایشان خاطر نشان نمود وظیفه ما خدمت است و کار تامین اجتماعی مقدس زیرا محصول و ثمره آن در جامعه ، امید و اعتماد به آینده با برقراری امنیت خاطر است .

رئیس جدید تامین اجتماعی دو رشت خدمت را عرصه ای وسیع معرفی و در عظمت این مصداق اذعان داشت : خدمت واژه ای است در بردارنده مفاهیم گستره که میتوان (( خ)) آنرا نشانه خوشرویی ، ((د)) را علامت دانایی ،(( م )) را بیانگر مردمداری و (( ت)) را توانایی دانست .

شایان ذکر است علی حسین نژاد دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت با ٢٥ سال سابقه سازمانی است که سمتهایی همچون کارشناس ارشد نظارت و ارزشیابی اداره کل تامین اجتماعی گیلان و معاون اداری مالی تامین اجتماعی استان سمنان در زمره تجربیات ارزنده ایشان در کارنامه خدمتی در عرصه مدیریتی میباشد.خط قرمز  خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *