کد خبر: 14258
تاریخ انتشار: 4/فروردین/1398 - ساعت : 10:47

مراجعه بیش از ۹ هزار نفر به مراکز درمانی گیلان طی 48 ساعت گذشته

مراجعه بیش از ۹ هزار نفر به مراکز درمانی گیلان طی 48 ساعت گذشته

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: طی دو روز اول سال، بیش از ۹ هزار نفر به مراکز درمانی گیلان مراجعه کردند که از این تعداد، بیش ۹۳۵ نفر بستری و بقیه به صورت سرپایی مداوا شدند.


به گزارش خط قرمز ، وی با اشاره به آمادگی نیروهای بهداشت و درمان جهت ارایه خدمت در تعطیلات نوروز، تصریح کرد: در این مدت، ۱۵۸ عمل جراحی اورژانس و ۲۹ عمل جراحی الکتیو در سطح مراکز درمانی گیلان به انجام رسیده است. وی افزود: در این خصوص، ۳ مورد احیای قلبی ریوی موفق نیز به ثبت رسیده است. همچنین، ۶۵۳ ماموریت توسط نیروهای ۱۱۵ انجام شده که از این تعداد ۱۴۲ مورد مربوط به حوادث ترافیکی بوده است.

دکتر یوسف زاده افزود: با تشدید نظارت ها و حضور موثر مسوولان و مدیران در مراکز خدمت رسانی، سعی شده است با رفع کمبودها، بهترین خدمت به مردم ارایه شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تشکر از همه کارکنان حوزه سلامت که به طور شبانه روزی به ویژه در ایام نوروز، بهترین لحظات عمر خود را صرف خدمت به مردم می کنند، خاطر نشان کرد: حفظ و تامین سلامت مردم مهمترین ماموریت دانشگاه علوم پزشکی گیلان است و تحقق این مهم، نیازمند مشارکت تمامی کارکنان حوزه سلامت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *