کد خبر: 13077
تاریخ انتشار: 14/اسفند/1397 - ساعت : 21:48
گروه : اخبار

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان در گفتگوی رادیویی:تمام تلاش خود را در راستای تامین فضای آموزشی ایمن برای دانش آموزان استان به کار بسته ایم

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان در گفتگوی رادیویی:تمام تلاش خود را در راستای تامین فضای آموزشی ایمن برای دانش آموزان استان به کار بسته ایم

حضور مدیر کل محترم نوسازی مدارس استان گیلان در برنامه زنده رادیویی دریچه

مدیر کل محترم نوسازی مدارس استان گیلان در برنامه زنده رادیویی دریچه حضور یافته و به تشریح بخشی از عملکرد این اداره کل پرداخت.

به گزارش خط قرمز – مهندس دقیق مدیرکل محترم نوسازی مدارس استان گیلان با حضور در برنامه زنده رادیویی دریچه از برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان ، عملکرد اداره کل در حوزه فضاهای آموزشی استان را تشریح نمود .

مهندس دقیق در ابتدا ضمن گرامیداشت ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، و روز زن و مقام مادر، براهمیت نقش موثر بانوان در خانواده و اجتماع تاکید نمود.

وی تصریح نمود:استان گیلان افتخار داشته 67 پروژه با 117کلاس درس را با هزینه ای بالغ بر 85میلیارد ریال به همت بانوان خیر در 5 سال اخیر احداث نماید .

مهندس دقیق با بیان اینکه 64بانوی نیک اندیش در استان ما به امر مقدس مدرسه سازی می پردازند تصریح نمود:بانوان خیر مدرسه ساز سهمی بزرگ در توسعه فضاهای آموزشی استان دارند.

وی در بخش دیگری به خدمات چهل ساله بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در حوزه نوسازی مدارس پرداخت ویادآورشد:بالغ بر4000هزار پروژه را توانسته ایم با اعتباری بالغ بر1700میلیارد ریال احداث و بازسازی نموده و تقدیم دانش آموزان این دیار از کیان اسلامی نماییم.

مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان در ادامه به استانداردسازی گرمایشی مدارس پرداخت و اظهارداشت: ما توانسته ایم بیش از900پروژه با 5500کلاس درس با زیر بنای480مترمربع با 440میلیارد ریال استاندارد سازی گرمایشی کنیم.

وی با بیان اینکه ۸۱۸ مدرسه با بیش از ۴ هزار کلاس درس نیازمند اجرای پروژه های گرمایشی هستند ،فزود: به حول قوه الهی و با کمک مسئولین و با مشارکت مردم امیدواریم بتوانیم فضایی امن برای آینده سازان این مرز و بوم فراهم کنیم.

مدیر کل نوسازی مدارس با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای تأمین زیرساخت‌های آموزشی یادآور شد: تمام تلاش خود را در راستای تامین فضای آموزشی ایمن برای دانش آموزان استان به کار بسته ایم.

وی در بخش دیگری از این گفتگو با پرداختن به بحث نگهداری از فضاهای آموزشی تاکید کرد: باید داشته های خود را قدر بدانیم و فرهنگ نگهداری از فضاهای آموزشی را نهادینه کرده و به صورت جدی به آن بپردازیم.

مهندس دقیق نگهداری از فضاهای آموزشی را از دغدغه‌های مهم خود عنوان نمود و خواستار مشارکت اولیای محترم ودانش آموزان در این امر مهم شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با اشاره به بحث تجهیز مدارس افزود: باید تلاش شود بهترین تجهیزات و به روز ترین آن در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *