کد خبر: 33698
تاریخ انتشار: 12/اردیبهشت/1399 - ساعت : 11:34

مدیر کل بیمه سلامت استان : پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم اولویت کاری بیمه سلامت گیلان است

مدیر کل بیمه سلامت استان : پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم اولویت کاری بیمه سلامت گیلان است


مدیر کل بیمه سلامت در دیدار با کارکنان بیمه سلامت شهرستان رشت عنوان کرد؛پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم اولویت اول کاری است.


مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان در دیدار با کارکنان بیمه سلامت شهرستان رشت گفت: خدمتگزاری به مردم یکی از افتخارات در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان در دیدار با کارکنان بیمه سلامت رشت گفت : خدمتگزاری به مردم یکی از افتخارات در نظام مقدس جمهوری اسلامی است لذا حل مشکلات ارباب رجوع و رسیدگی به خواسته های به حق مردم بسیار مهم و ضروری است.
دکتر جمشید محمدی افزود: بر اساس آموزه های دینی همه موظف هستیم پاسخگوی مردم باشیم و با توجه به شرایط موجود که مبارزه با ویروس کرونا همه را درگیر کرده است ، این مهم هم مانع از ارایه خدمات لازم به مردم در حوزه بیمه سلامت نخواهد بود بلکه با همه توان در چنین شرایطی باید مشکلات مردم به سرعت رفع و رجوع شود.وی افزود : با توجه به نیروهای فعال و فنی در این شهرستان با محول کردن بخشی از کارهای تخصصی ، فنی وبرنامه ریزی درست می توانیم درجهت ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان عزیز گامهای موثری برداریم.

گفتنی است دراستان گیلان 1232000هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند که بالغ بر 358000 نفر در شهرستان رشت تحت پوشش بوده واز خدمات بیمه سلامت بهره می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *