خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مدیر کل بنیاد شهید گیلان از برگزاری نخستین لیگ والیبال نشسته گیلان در مردادماه خبر داد

عبدالله پاکاری در جلسه هماهنگی برگزاری نخستین لیگ والیبال نشسته ویژه جانبازان و معلولان استان گیلان،نظم و انضباط و داشتن برنامه را موجب ارتقای کیفی کارها و کسب نشاط روحی و روانی دانست و اظهار کرد:در حوزه ورزش ایثارگران نیز باید براساس یک تقویم منظم و مشخص عمل کنیم تا خروجی مطلوبی به دست آید.

به گزارش خط قرمز – پاکاری برگزاری مسابقات ورزشی ویژه جانبازان و ایثارگران را حاوی پیام ایثار و شهادت برای مخاطبان دانست و افزود:جانبازان نمونه های عینی فرهنگ ایثار و شهادت هستند و ما با معرفی این الگوها به جامعه در قالب فعالیت های ورزشی می توانیم آنان را به مردم و به ویژه نسل جوان بشناسانیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به نقش ورزش در سلامت جسمی جانبازان،تصریح کرد:تربیت بدنی،ایجاد روحیه و نشاط،فضای سالم رقابتی و معنوی و پر کردن اوقات فراغت جانبازان از جمله آثار مثبت توجه به ورزش جانبازان است.
این مقام مسئول فعالیت های ورزشی جانبازان را همچنین موجب ایجاد انگیزه در جانبازانی دانست که به واسطه جانبازی گوشه نشین هستند و گفت:استان گیلان سابقه خوبی در رشته های ورزشی والیبال و تنیس روی میز ویژه جانبازان و معلولان دارد لذا امیدواریم برگزاری لیگ والیبال نشسته، ورزش جانبازان و معلولان استان را به روزهای اوجش بازگرداند و هر شهرستان ما حداقل یک تیم ورزشی داشته باشد.
وی ۲۶ مرداد، سالروز ورود غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی را بهانه خوبی برای برگزاری مسابقات ورزشی جانبازان دانست و یادآور شد:اداره کل ورزش و جوانان استان،بهزیستی و صدا و سیمای مرکز استان باید ورود کنند تا کیفیت نخستین دوره لیگ والیبال نشسته را بالا ببریم و پوشش خبری خوبی داشته باشیم.
پاکاری با اشاره به برگزاری لیگ والیبال نشسته جانبازان و معلولان استان گیلان در نیمه نخست سال و همزمان با مناسب های مردادماه،اضافه کرد:امیدواریم بتوانیم لیگ تنیس روز میز را در نیمه دوم سال برگزار کنیم. البته استان گیلان ظرفیت خوبی در ورزش شنا و دارت نیز دارد که باید جدی گرفته شود.

بازدیدها: 286

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *