خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مدیر عامل شرکت گاز گیلان خبر داد : برگزاری بیش از 5 هزار 400 نفرساعت آموزش در شرکت گاز استان گیلان

شرکت گاز استان گیلان در راستای دانش افزایی و بهبود سطح اثربخشی کارکنان، در تیر و مرداد امسال مجموعاً بیش از 5 هزار و 400 نفرساعت دوره آموزشی برگزار نموده است.

به گزارش خط قرمز- حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از برگزاری بیش از 5 هزار و 400 نفرساعت دوره آموزشی در این شرکت در دو ماه تیر و مرداد خبر داد و گفت: بالغ بر 300 نفر از پرسنل رسمی و غیر رسمی در این دوره ها شرکت کرده اند.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: متاسفانه این آمار بعلت شیوع ویروس کرونا نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است ولی تلاش شده تا در حد امکان با اجرای مجازی دوره ها، روند آموزش و دانش افزایی پرسنل بصورت مستمر ادامه یابد.

مهندس اکبر در ادامه گفت: سرممیزی ISO 45001، اصول به کارگیری دستگاه های اندازه گیری و کالیبراتور، حفاظت کاتدی، مدیریت کربن، مدیریت دانش و مبارزه با پولشویی از مهم ترین دوره های برگزار شده در تیر و مرداد امسال بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه بیان نمود : هدف اصلی شرکت از برگزاری این دوره های آموزشی، افزایش سطح بهره وری کارکنان و به تبع آن افزایش میزان رضایتمندی مشترکین محترم می باشد فلذا در این رابطه شرکت گاز گیلان با امضای قراردادی با شرکت پیمانکاری زمینه برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی را برای کارکنان فراهم نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *