کد خبر: 33897
تاریخ انتشار: 18/اردیبهشت/1399 - ساعت : 12:28

مدیرکل راهداری گیلان : اختصاص 14 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های راهداری املش

مدیرکل راهداری گیلان : اختصاص 14 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های راهداری املش


مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای گیلان از اختصاص ۱۴میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های راهداری شهرستان املش خبر داد.


سبحان الله علیپور با اشاره به تخصیص یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان اعتبار تاکنون به  پل کیازنیک و پیشرفت  ۲۳درصدی آن اظهار داشت: روند احداث پل کیازنیک املش تا قبل ازشیوع ویروس کرونا خوب بود ولی  بعد از آن کندشده است.

وی ادامه داد:برای پل کشاورز رانکوه املش  ۷.۳  میلیارد تومان هزینه برآورد شده و این پروژه در شرف انتخاب پیمانکار است؛در موردپل لرداسرای رانکوه املش هم ۳۸۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده بود که به علت کم کاری پیمانکار این پروژه،  به او ۱۰ روز فرصت می دهیم تا هرچه سریع تر این پروژه را شروع کند وگ رنه خلع خواهد شد.

مدیرکل راهداری گیلان در مورد پل های خرشتم ،کهنه گویه و جیرگوابر املش گفت:این پل ها هم در معرض خطر هستند و باید برای نگهداری از آنها مرمت انجام شود.

در ادامه جلسه معاون عمرانی استاندارگیلان نیز گفت:مرمت و نگهداری پل های در معرض خطر از حساسیت های بالایی برخوردار است لذا برای پل های احداثی و در معرض خطر باید پیگیری بیشتر و سریع تری انجام شود حتی اگر در تأمین منابع اعتباری با مشکل مواجه باشند.

علی اوسط اکبری مقدم افزود:در احداث پروژه های ساماندهی زباله در شهرستانهای رودسر و لنگرود از اعتبارات عمرانی شهرستان املش هم استفاده شده است لذا شهرستانهای یادشده موظفند زباله شهرستان املش را هم ساماندهی کنند برای تحقق این امر باید جلسه ای مشترک بین فرمانداران و شهرداران این سه شهرستان با محوریت کمیته پسماند در استان برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *