خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان تاکید کرد:ضرورت پاسخگوئی به مراجعان و رعایت تکریم و مردمداری در ارائه خدمات


مدیرکل تامین اجتماعی گیلان بصورت سرزده از شعب لاهیجان ، کوچصفهان و سنگر بازدید و با همکاران دیدارکرد.


علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان بصورت سرزده در شعب لاهیجان ، سنگر و کوچصفهان حاضر و ضمن بازدید از واحدهای مختلف با همکاران و مراجعان به گفتگو پرداخت .

مدیرکل استان در این بازدیدها با تبیین اهمیت نگاه منطقی به کار ، بزرگترین سرمایه و پشتیبان نیروی انسانی را عملکرد و کار فردی و بکارگیری تجربیات و آموخته ها در خدمت سیستم برشمرده و خودساختگی و تلاش را دستاوردی ارزنده در این مسیر دانست .

ایشان با اشاره به وجود نیروهای خوب در تامین اجتماعی استان ، خلق آثار و اقدامات ارزشمند و خاطره نیکو با خدمت صادقانه را اتخاذ بهترین روش در دوران کاری دانسته و اخلاق مداری ، رعایت شعور اجتماعی و درک مخاطبان را سرلوحه امور برای رسیدن به این مهم قلمداد نمود .

گفتمان و تعامل سازنده با دستگاهها و ادارات و کارفرمایان و ضرورت پاسخگوئی به مراجعان با رعایت تکریم و مردمداری از مهمترین موارد تاکید شده در این دیدار از سوی مدیرکل استان بود .

در این بازدیدها ، وضعیت بدهی شهرداری ها و شرکتهای بزرگ دارای بدهی ، پرونده های اجرائی ، روند پیشرفت طرح پرونده الکترونیک ، مورد بررسی قرار گرفته و تبیین فعالیتها و اقدامات سازمان به مسئولین و معرفی خدمات غیرحضوری به مخاطبین سفارش گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *