خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان : توسعه و تسهیل ارائه خدمات تامین اجتماعی هدف اصلی سازمان برای تحقق رضایتمندی در جامعه مخاطبان است

طی نشست مشترکی با حضور مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، شهردار ، امام جمعه و اعضای شورای شهر رودبار ، امکان توسعه شعبه اقماری رودبار مورد نقد و بررسی قرار گرفت .


به گزارش خط قرمز  در ادامه برنامه بازدید جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان از شعبه لوشان و دیدار با همکاران و بررسی فرایندهای کاری ، طی نشستی با حضور شهردار ، امام جمعه و اعضای شورای شهر رودبار ، امکان توسعه و تسهیل ارائه خدمات تامین اجتماعی در واحد اقماری تامین اجتماعی این شهر مورد نقد و بررسی قرار گرفت . 

دراین نشست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه شهرستان رودبار و منجیل با دارابودن سه شعبه در منجیل ، لوشان و رستم آباد و یک واحد اقماری در رودبار بیشترین تمرکز واحدهای تابعه تامین اجتماعی گیلان را داراست اظهار داشت : شکل گیری شعب نیازمند دستیابی به حدنصابهای آماری برای جامعه بیمه شدگان و مستمری بگیران و تعداد کارگاههای فعال منطقه است و از سویی تلاش سازمان با اشاعه دامنه خدمات غیرحضوری و اینترنتی ، کاهش و حذف مراجعات غیرضروری میباشد . 

ایشان با بیان اینکه افزایش کارگزاری های رسمی و شعب اقماری در سطح شهرهای مختلف ، قابلیتی جهت تسهیل و در دسترس بودن خدمات برای مخاطبین میباشد اذعان داشت : هدف اصلی تامین اجتماعی ارائه خدمات مطلوب و دردسترس برای تحقق رضایتمندی در شهروندان میباشد . 

دراین جلسه ابعاد مختلف امکان توسعه فضای فیزیکی و افزایش نیروی انسانی برای شعبه اقماری رودبار مورد بحث و گفتگو قرار گرفته و پیگیری آن با تکیه بر قولهای مساعدت مسئولین شهرستان در دستور کار قرار گرفت .  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *