کد خبر: 32689
تاریخ انتشار: 11/فروردین/1399 - ساعت : 19:17

مدیرکل امورمالیاتی استان گیلان: اگر به درستی به وظیفه عمل نکنیم، شرمنده شهدا خواهیم شد

مدیرکل امورمالیاتی استان گیلان: اگر به درستی به وظیفه عمل نکنیم، شرمنده شهدا خواهیم شد


جواد انوری مدیر کل امورمالیاتی استان گیلان گفت: گرامیداشت شهدا و خانواده های ایشان وظیفه ماست.به گزارش روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان گیلان انوری به مناسبت روز بزرگداشت شهدا طی پیامی به ادای احترام به مقام شامخ شهیدان پرداخت و گفت: اگر روزی جنگ نظامی عرصه فشار دشمنان بر ملت ایران بود، امروز عرصه اقتصادی صحنه تقابل دشمنان با ایران عزیز است.
وی افزود: در آن زمان دلیرانی به صحنه آمدند و برای حفظ این مرز و بوم جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و اگر امروز ما نتوانیم از عهده وظایف خود برآییم، قطعا شرمنده شهدا، ایثارگران و خانواده هایشان خواهیم بود.
انوری مجاهدت رزمندگان و ایثارگران را دفاعی غیورانه از ایران و اسلام دانست و گفت: این ایثارگری، ملت عزیز ایران را سرافراز کرد و شوق فداکاری سرشار از معرفت را در قلب ها و جان ها هویدا ساخت.
مدیرکل امورمالیاتی استان گیلان در ادامه افزود: بی شک خانواده شهدا اسطوره های صبر و استقامت در تاریخ پرافتخار کشور و سند زنده رشادت ملت غیور ایران هستند .
جواد انوری در پایان با اشاره به درگیری جامعه با مسئله ویروس کرونا، ضمن تقدیر از همکاران خود در ادارات سراسر استان که به ارائه خدمت به جامعه می پردازند گفت: جا دارد از سربازان و ایثارگران امروز کشور، پزشکان، پرستاران و همه عزیزانی که در مراکز درمانی فداکارانه به ارائه خدمت به مردم می پردازند تشکر نموده و برای این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق و برای همه بیماران از خداوند متعال شفای عاجل مسئلت نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *