کد خبر: 10335
تاریخ انتشار: 4/بهمن/1397 - ساعت : 15:33

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از شرکت گاز بجهت گازرسانی گسترده به صنایع قدردانی کرد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان از شرکت گاز بجهت گازرسانی گسترده به صنایع قدردانی کرد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از گازرسانی گسترده به صنایع استان تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش خط قرمز  – احمدعلی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان با حضور در شرکت گاز با حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان دیدار نمود.

در این دیدار حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از برنامه گسترده شرکت گاز برای دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به 31 واحد صنعتی با هزینه ای بیش 7 میلیارد ریال افتتاح می شود.

وی با اعلام این خبر افزود: شهرستان های رودبار، سیاهکل و رشت به ترتیب با 8، 6 و 5 واحد صنعتی، بیشترین سهم را از گازرسانی های دهه فجر امسال دارا بوده و با این افتتاحات مجموع مشترکین صنعتی گاز در استان به 5 هزار و 371 مشترک افزایش می یابد.

همچنین در این دیدار مهندس شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ضمن قدردانی از گازرسانی گسترده به شهرک های صنعتی استان از شرکت گاز درخواست نمود تا مساعدت لازم برای عملیات گازرسانی به شهرک صنعتی یعقوبیه لنگرود انجام پذیرد.

در ادامه طرفین در خصوص گازرسانی به شهرک صنعتی فخرآباد، هماهنگی های مالی جهت پرداخت مبلغ توافقنامه های منعقده و نیز مشخص نمودن حریم لوله های گاز در شهرک صنعتی سپیدرود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *