خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان خبرداد : آغاز طرح برق و امید ویژه مشترکین خانگی


مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت : طرح برق و امید ویژه مشترکین خانگی برای آن دسته از مشترکین خانگی که کمتر از الگوی مدیریت مصرف تعیین شده در هر ماه برق مصرف کنند در دسته مشترکین کم مصرف قرار گرفته و صورتحساب برق مصرفی آنان از آبان  رایگان خواهد بود .


دکتر محمد اسماعیل هنرمند افزود : در این طرح آن دسته از مشترکین خانگی که کمتر از الگوی مدیریت مصرف تعیین شده در هر ماه برق مصرف کنند در دسته مشترکین کم مصرف قرار گرفته و صورتحساب برق مصرفی آنان از آبان  رایگان خواهد بود .

در این جلسه مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان هدف از اجرای این طرح را اصلاح الگوی مصرف مشترکین خانگی و راهنمایی و آموزس مشترکین پر مصرف  بسوی  قرار گرفتن در دسته مشترکین خوش مصرف و نهایتا کم مصرف عنوان کرد .

وی گفت : مشترکین می توانند با انجام کارهایی با هزینه پایین و بعضا بدون هزینه از مزایای این طرح بهره مند شده و در حفظ منابع  ومحیط  زیست نیز نقش بسیار موثری داشته باشند .

هنر مند از تمامی معاونین و مدیران خواست تا در جهت آگاه سازی همکاران و مشترکین  در اجرای این طرح  ، از تمامی امکانات استفاده کنند . این جلسه با حضور مدیر عامل  ،  معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیران ادارات این معاونت و مدیر دفتر روابط عمومی برگزار شد.

گفتنی است در این طرح فراگیر که جامعه هدف آن مشترکین مسکونی است ,مشترکین خانگی به سه گروه: کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف تقسیم می شوند. لذا مشترکین محترم استان می توانند جهت اطلاع از وضعیت برق مصرفی خود و اینکه در چه گروه قرار دارند با مراجعه به سایت شرکت توزیع گیلان به آدرس :  https://www.gilanpdc.ir و کافه بازار و دانلود و نصب اپلیکیشن برق من وثبت شناسه اشتراک  اقدام نمایند.
همچنین مشترکان در صورتی که سوالی در مورد این طرح داشته باشند می‌توانند به سایت برق امید به آدرس  http://bargh-omid.ir که در راستای اطلاع رسانی به مشترکین و پاسخگویی به پرسش‌ها و ارائه راهکارهای بهینه مصرف برق راه اندازی شده مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *