خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

مدیرعامل توزیع برق گیلان : اصلاح شبکه های آسیب دیده بر اثر بحران های طبیعی اولویت توزیع برق گیلان است


طی نشست صمیمی با حضور دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلانو مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در خانه ملت به بررسی مسائل مربوط به این شهرستان پرداخته شد.


در این نشست  صمیمی و دوستانه ابتدا هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان خلاصه عملکرد این شرکت در شش ماهه نخست سال را تشریح کرد و افزود: اصلاح  شبکه های آسیب دیده بر اثر بحران های طبیعی از جمله بارش برف 98 در اولویت کار ما در توزیع برق گیلان قرار دارد.

وی گفت: اجرای طرح های جاری نیازمند جذب اعتبار و منابع لازم است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان و استان با توانمندی بالای خود می توانند شرکت توزیع برق استان را در این زمینه و نتیجتاً کسب رضایت حداکثری  مردم همراهی کنند.

وی همچنین به طرح جهادی افزایش تاب آوری شبکه های فشار متوسط و طرح جایگزینی شبکه های فشار ضعیف با کابل خودنگهدار اشاره کرد و اظهار داشت: هدف نهایی مجموعه پرتلاش توزیع برق گیلان حرکت به سوی شرکتی پاسخگو در قبال ذینفعان و  تامین برق مطمئن و پایدار برای تمام مشترکین محترم می باشد .

در ادامه مهندس کوچکی نژاد  ضمن مطرح کردن برخی مطالبات مردمی و پیگیری موضوعات مربوط به حوزه برق، از تلاش های کارکنان توزیع برق گیلان در خدمت رسانی به مردم تشکر کرد .

شایان ذکر است این نشست صمیمی 24 مهر 1399 در دفتر مدیرعامل توزیع برق گیلان برگزار شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *